ebook Broken Knight
4.27 / 5.00 (liczba ocen: 32298) Ilość stron (szacowana): 440

Broken Knight
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 16.95
wciąż za drogo?
16.95 zł Lub 15.26 zł
31.53 złpremium: 20.34 zł Lub 20.34 zł
27.90 zł
28.00 zł
33.90 zł
16.95 zł
19.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nie wszystkie historie miłosne są pisane na różowym papierze. Ta opowieść miałaby podarte strony, brakujące akapity i słodko-gorzkie zakończenie.

Ona – Luna Rexroth, otoczona przyjaciółmi, słodka, opiekuńcza, troskliwa… ale fałszywa. Sprawia wrażenie potulnej i niepozornej, lecz tak naprawdę dokładnie wie, czego chce i kogo pragnie.

On – Knight Cole, uwielbiany futbolista, śmiały i odważny, rzuca na kolana jednym spojrzeniem, ale jego oczy wciąż są skierowane wyłącznie na Lunę.

Kiedyś chłopiec z domku na drzewie pokazał Lunie, w jaki sposób przeklina się w języku migowym. Nauczył ją się śmiać. Dzięki niemu zrozumiała, jak piękne może być życie i jak słodka jest miłość.

Teraz Luna nie jest już jednak tym, kim była. Nie potrzebuje niczyjej ochrony. Knight będzie musiał zrozumieć, że nie wszyscy rycerze mogą być bohaterami. Jak tych dwoje poradzi sobie z podkręconą piłką, którą właśnie rzuca im los?

Broken Knight od L.J. Shen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Największa miłość czasami kwitnie pośrodku tragedii.
Miłość jest egoistyczna. Miłość jest silna. Jest niesprawiedliwa, nieprzewidywalna i niepowstrzymana.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć