ebook Strażnik - audiobook
3.94 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 27760)

Strażnik - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.94
Audiobook - najniższa cena: 29.53
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
29.53 zł 20% rabatu
-14% 30.72 zł Lub 27.65 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
34.31 zł
35.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Niech wielbiciele literatury sensacyjnej Lee Childa rezerwują sobie czas na spotkanie z ich ulubionym twardzielem! Jack Reacher wraca w „Strażniku” (audiobook w formacie mp3) z podwójnym autorskim wsparciem! Tym razem zatrzymuje się w sennej mieścinie w okolicy Nashville w Tennessee. Planuje wypić kubek kawy i ruszyć w dalszą drogę. Ale to się oczywiście nie uda…

Reacher właśnie rozwiązał w Nashville palący problem – jak powiesić nad barem właściciela pubu, żeby za bardzo nie uszkodzić sufitu? – i nic go już nie trzyma w tym mieście. Kiedy więc trafia się podwózka, chętnie z niej korzysta. W sennej mieścinie 120 km dalej raczej nie ma nic ciekawego, ale kawę pewnie mają, więc czemu nie? I na kawie by się skończyło, gdyby Reacher nie stał się świadkiem próby porwania.
Czterech na jednego. Wprawdzie radził już sobie z większą liczbą przeciwników, ale Rusty Rutherford nie, bo jest specjalistą od informatyki, a nie od walenia ludzi po mordach. I wyraźnie potrzebuje pomocy. Mieszkańcy miasta mają Rusty’emu za złe, że dopuścił do cyberataku, z którego powodu całe hrabstwo jest sparaliżowane. Ale to nie oni stoją za atakami na niego. Ci, którzy chcą go dopaść, są bezwzględnymi profesjonalistami.
Reacher ma dwa wyjścia. Albo nieustannie odgrywać rolę niańki Rusty’ego, albo jak najszybciej ustalić, co mu się do diabła przydarzyło… i naprawić to, w swoim niepowtarzalnym stylu.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Janusza Zadury. 

Strażnik - audiobook od Lee Child możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć