ebook Dom w chmurach - zapowiedź
3.41 / 5.00 (liczba ocen: 19) Ilość stron (szacowana): 150

Dom w chmurach - zapowiedź
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 24.60
wciąż za drogo?
24.60 zł Lub 22.14 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przewidywana data dostępności: 11 lutego 2023

Życie Janusza Ferenca jest podobne do barwnych zdjęć, które sam robi. Fotografia to dla niego nie tylko zawód, ale również życiowa pasja. Kilka sekund sprawia, że jego świat pogrąża się w ciemności pozbawionej kolorów. Czy utrata wzroku będzie dla głównego bohatera końcem świata? Książka nagrodzona w ogólnopolskim konkursie na powieść współczesną. Zawiera sporo wątków autobiograficznych ... Od autora polecamy również "Hycel" oraz "Chłopiec z Kresów".

Tomasz Wandzel ur. 1975 r. w Głuchołazach. Autor, dla którego pisanie jest doskonałą odskocznią od rzeczywistości. Uwielbia literackie eksperymenty, i dlatego nie trzyma się kurczowo jednego gatunku literackiego. Ma na swoim koncie powieści sensacyjne, kryminalne, obyczajowe oraz historyczne. Jest wielokrotnym stypendystą różnych instytucji, wspierających rozwój kultury m.in. Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Mieszka w Prabutach, które często pojawiają się w jego twórczości. Prywatnie jest szczęśliwym mężem, i ojcem dwóch wspaniałych synów.  

Dom w chmurach - zapowiedź od Tomasz Wandzel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć