ebook Dzieciństwo do poprawki. Uwolnij się od cienia rodziców, energetycznych wampirów - audiobook
3.89 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 18) Ilość stron (szacowana): 200

Dzieciństwo do poprawki. Uwolnij się od cienia rodziców, energetycznych wampirów - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.95
Audiobook - najniższa cena: 12.90
-18% 12.90 zł Lub 11.61 zł
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
25.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
12.90 zł
31.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Dorośnij i... uwolnij się wreszcie od tego, co wpajali Ci rodzice!

O tym, że dzieciństwo wpływa na dorosłe życie, wiemy co najmniej od czasów Freuda. A jednak wciąż często nie zdajemy sobie sprawy, w jak dużym stopniu to, jacy jesteśmy, zawdzięczamy naszym rodzicom. To, co w nas dobre, to, co nas motywuje, napędza i stanowi o naszej sile, ale też często nas blokuje, ma zwykle źródło głęboko w dzieciństwie. Nawet jeżeli był to szczęśliwy czas, i tak mógł zasiać w nas przekonania, które negatywnie wpływają na nasze działania w dorosłym życiu.

Czy należy zatem usiąść na kanapie, załamać ręce i poddać się, "bo mam za sobą trudne dzieciństwo"?

Absolutnie nie! Owszem, jeśli czujemy, że przyczyny życiowych trudności leżą w okresie, w którym nadzór nad nami pełnili rodzice, warto na moment wrócić do tamtego czasu. Dobrze również spojrzeć świeżym okiem na relacje z rodzicami i zastanowić się, które składowe naszej osobowości wymagają przepracowania i wychowania od nowa. Pomoże w tym ćwiczeniowa część tej książki, skonstruowana przez autorkę tak, by Czytelnik był w stanie sam poprowadzić własną terapię i by odzyskał wpływ na swoje życie.

Byś uwolnił się od ograniczającego wpływu rodziców

Audiobook w interpretacji Sylwii Sitkowskiej.

Dzieciństwo do poprawki. Uwolnij się od cienia rodziców, energetycznych wampirów - audiobook od Sylwia Sitkowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć