ebook ASAP. Jak nauczyć się języka obcego tak szybko, jak to możliwe - audiobook
2 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1) Ilość stron (szacowana): 232

ASAP. Jak nauczyć się języka obcego tak szybko, jak to możliwe - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 17.45
Audiobook - polecana oferta: 14.90
wciąż za drogo?
14.90 zł Lub 13.41 zł
33.16 zł Lub 29.84 zł
34.90 zł
-6% 13.90 zł
-6% 13.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Teoria i praktyka nowego języka

  • Chcesz lub musisz nauczyć się języka obcego?
  • Marzysz o przeczytaniu ulubionej książki w oryginale?
  • Planujesz podróż życia?
  • Zamierzasz podnieść kwalifikacje zawodowe?

Jeśli planujesz rozpocząć naukę nowego języka, na pewno jesteś mocno zmotywowany. Początki bywają obiecujące, jednak w większości przypadków entuzjazm szybko znika. Okazuje się, że wykute na blachę słówka dziwnie łatwo ulatują z głowy, a gramatyka, mimo starań, pozostaje niezrozumiała. W efekcie w praktyce nadal potrafimy jedynie się przedstawić, zapytać o drogę i ewentualnie zamówić jedzenie w restauracji. Dlaczego tak jest?

Pewnie myślisz, że po prostu nie masz odpowiednich zdolności. Nieprawda! Człowiek rodzi się z predyspozycjami do komunikacji z innymi. Skoro każdy z nas potrafi porozumiewać się w swoim rodzimym języku, to znaczy, że ma umiejętności, dzięki którym może przyswoić dowolną ludzką mowę - wystarczy, że skupi się na efektywnym ich rozwoju. Efektywnym, czyli takim, który pozwoli by przy rozsądnym nakładzie czasu i pracy w satysfakcjonującym stopniu opanować nowy język. Dzięki tej książce poznasz wszystkie elementy sprawnego procesu uczenia się języków obcych. Dowiesz się, co o mechanizmach przyswajania obcej mowy mówią badacze umysłu, i poznasz sprawdzone sposoby przekładania tej wiedzy na codzienne rytuały ucznia. Będziesz ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć, ale uwaga - czeka Cię nagroda! Język obcy przestanie być obcy o wiele szybciej, niż myślisz!

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Bartosza Oczko.

ASAP. Jak nauczyć się języka obcego tak szybko, jak to możliwe - audiobook od Bartosz Oczko możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć