ebook Fatalne jaja - audiobook
3.77 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 56) Ilość stron (szacowana): 128

Fatalne jaja - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 3.49
Audiobook - najniższa cena: 19.85
wciąż za drogo?
22.23 złpremium: 14.34 zł Lub 14.34 zł
19.85 zł Lub 17.87 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
23.90 zł
21.04 zł
23.90 zł
Inne proponowane

Kiedy eksperyment naukowy wymyka się spod kontroli tylko cud może uratować ludzkość. Wspaniały wynalazek człowieka – czerwony promień, które przemienia żywe organizmy w mordercze potwory rządzone instynktem, dobre chęci naukowca i nauka oskrobana z moralności to wybuchowa mieszanka, która prowadzi czytelnika do nieoczekiwanego zakończenia.

"Fatalne jaja" to dramatyczne ostrzeżenie przed ludzką ingerencję w inżynierię przyrody i ciekawa wizja futurystyczna. Do tej pory nie wiadomo, dlaczego sowiecka cenzura przepuściła tę książkę a jej autor nie skończył z kulą w głowie w bezimiennym grobie. Zadziwia słabość Stalina do pióra Bułhakowa, że za jego wstawiennictwem na afisze powróciła sztuka Dni Turbinów, a także z jego polecenia Bułhakow znalazł pracę jako asystent reżysera w Teatrze Artystycznym. Jeśli sądzisz, że groźne i opłakane w skutkach eksperymenty naukowe zdarzały się tylko w komunizmie, nie sięgaj po tę książkę.

Audiobook w interpretacji Edmunda Jezierskiego.

Fatalne jaja - audiobook od Michaił Bułhakow możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć