ebook Upadek milionera
3.56 / 5.00 (liczba ocen: 169)

Upadek milionera
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.72
Audiobook - najniższa cena: 27.29
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
24.64 zł Lub 22.18 zł
29.77 zł Lub 26.79 zł
32.00 zł
32.00 zł
22.72 zł
24.64 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Czy Danka, Emil i Marek dojdą do porozumienia? A może na ich drodze stanie ktoś jeszcze? W kontynuacji powieści „Kaprys milionera” (e-book w formatach epub i mobi) dalsze przygody bohaterów dowodzą, że nic w życiu nie jest dane raz na zawsze. Akcja kolejnej fabuły z poczytnego cyklu Izabelli Frączyk i Jagny Rolskiej porywie nas od pierwszych stron.

Niespodziewane kłopoty oraz nabierająca tempa kryminalna intryga sprawiają, że nasi bohaterowie muszą w pośpiechu opuścić Polskę. Kefalonia – malownicza grecka wyspa – gwarantuje bajkowe widoki i cudowny klimat, ale jednocześnie funduje codzienną walkę o przetrwanie. Pobyt na obczyźnie dostarcza wielu rozterek i trosk, przy okazji ucząc, jak wygląda prawdziwe życie i co tak naprawdę się liczy….

O e-booku Upadek milionera blogerzy napisali:

Dzieje się w tej części dużo, dużo i jeszcze więcej. Autorki nie oszczędzają naszych bohaterów, a zwroty akcji przyprawiają momentami o zawrót głowy. Nie jest nudno, a Upadek milionera czyta się dosłownie jednym tchem. Gdybym miała wybrać, która z części jest lepsza to z pewnością byłby to trudny wybór. - Małgorzata Cichocka - Biblioteczka u Rudej

Upadek milionera od Izabella Frączyk, Jagna Rolska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Poprzedni tom przeczytałam w lipcu ubiegłego roku i jak pewnie doskonale wiecie nie jestem zwolenniczką kontynuacji, ale musze przyznać, ze pierwsza część jakoś zapadła mi w pamięci i z zaciekawienie sięgnęłam po kontynuację. Pewnie z powodu nazwiska jednej ze współautorek, bo nie ukrywam, że lubię twórczość Pani Frączyk.

Jak poradziły sobie autorki z kontynuacją? Już w pierwszej części polubiłam się bardzo z główna bohaterką, która niczym baśniowy Kopciuszek uległa metamorfozie, ale niestety czar prysł i nasza bohaterka musiała zacząć twardo stąpać po ziemi. Danka wraca wraz z Markiem do Warszawy i postanawia diametralnie zmienić swoje życie. Młodzi kupują mieszkanie, bo ze starym Danka miała fatalne wspomnienia, nasza bohaterka robi prawo jazdy i kupuje pierwszy samochód i co najważniejsze swoja pasję, fotografowanie przeradza w zawód i zakłada firmę. Sielanka między naszymi bohaterami kwitnie do czasu, gdy zupełnie przez przypadek Danka dowiaduje się, że Marek prowadzi podwójne życie: z nią i byłą żoną. Nie będziecie chyba zdziwieni, że idylla się kończy, a walizki zostały spakowane.

Zraniona po raz kolejny Danka postanawia rzucić się w wir pracy, ale życie szybko zweryfikowało plany i na skutek serii niefortunnych zdarzeń ląduje na urokliwej wyspę wraz z ....Emilem. Tak losy tej dwójki znowu się skrzyżowały, a na wyspie nie będzie już wersji dla bogaczy all inclusive. Będzie codzienne życie i ciężka praca niejednokrotnie od świtu do zmierzchu. Dlaczego? A tego już dowiecie się sięgając po Upadek milionera.

Oj dzieje się w tej części dużo, dużo i jeszcze więcej. Autorki nie oszczędzają naszych bohaterów, a zwroty akcji przyprawiają momentami o zawrót głowy. Nie jest nudno, a Upadek milionera czyta się dosłownie jednym tchem. Gdybym miała wybrać, która z części jest lepsza to z pewnością byłby to trudny wybór. Jedno jednak jest pewne jeśli chcecie poznać losy Danki i Emila to musicie czytać książki po kolei.

To według mnie świetnie napisana kontynuacja, która pokazuje przewrotność losu. Jednego czego możemy być pewni w życiu to śmierć i podatki, a reszta ....życie pokazuje boleśnie, że nic nie jest dane na zawsze.
Polecam Wam serię autorstwa Frączyk - Rolska, bo jest naprawdę dobrze napisana, a ja z niecierpliwością czekam na kolejną i zdaje mi się, że ostatnią, część.

Ocena: 5/6
©Biblioteczka u Rudej
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć