ebook Agencja Barnett i Spółka - audiobook
3.94 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 240) Ilość stron (szacowana): 368

Agencja Barnett i Spółka - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 11.96
Audiobook - najniższa cena: 17.49
wciąż za drogo?
18.59 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
17.49 zł Lub 15.74 zł
19.99 zł
19.99 zł
17.99 zł
18.81 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dżentelmen i włamywacz w jednym? Taki właśnie jest Arsne Lupin! To na podstawie książkowej serii o szarmanckim złodziejaszku powstał hit Netflixa "Lupin".

Bohaterem ośmiu opowiadań, z których składa się książka, jest niejaki Jim Barnett. To szarmancki, uwodzicielski właściciel agencji detektywistycznej. Kieruje się zasadą, że nigdy nie pobiera opłat za konsultacje, jednak z każdej rozwikłanej sprawy czerpie dla siebie korzyści finansowe. Jego partner zawodowy, inspektor Bechoux, jednocześnie pomaga mu w rozwiązywaniu zagadek oraz krytykuje za podwójną moralność w interesach.

Wszystkie te cechy sprawiają, że w postaci Barnetta czytelnik bez trudu rozpozna kolejne wcielenie mistrza charakteryzacji, dżentelmena-włamywacza Arsne'a Lupina. Książka idealna dla fanów detektywa Sherlocka Holmesa!

Audiobook w doskonałej interpretacji Jakuba Kamieńskiego.

Agencja Barnett i Spółka od Maurice Leblanc możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć