ebook Klara i słońce - audiobook
4.19 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4631)

Klara i słońce - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.99
Audiobook - najniższa cena: 26.94
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
26.94 zł
38.15 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Pierwsza powieść Kazuo Ishigury opublikowana po tym, jak w 2017 r. otrzymał Nagrodę Nobla. Historia, w której słychać echa jego wcześniejszej książki – „Nie opuszczaj mnie”. Świat widziany oczami niezwykłej narratorki. Rzeczywistość, którą od naszej dzieli tylko krok… a może nawet mniej. I odwieczne pytania o to, co człowieka jako jednostkę czyni istotą wyjątkową. Czy jest coś takiego jak ludzka dusza? Czy jedną osobę można zastąpić drugą? Oraz to najważniejsze: czym jest miłość?

Jedna z najbardziej wyczekiwanych książek 2021 roku.

Klara to Sztuczna Przyjaciółka, wprawdzie nie najnowszej generacji, ale posiadająca niezwykłe zdolności poznawcze, pamięć i – co najważniejsze – empatię. Z witryny sklepu obserwuje ulicę, czekając na klienta, który ją stąd zabierze. Kiedy wreszcie los się do niej uśmiecha, jest gotowa jak najlepiej służyć nastolatce, dla której zostaje zakupiona.
I choć przed opuszczeniem sklepu otrzymuje ostrzeżenie, że ludziom nie zawsze można ufać, jest gotowa zrobić wszystko, by wywiązać się ze swojego zadania. Ale żeby jej starania przyniosły rezultat, nieodzowna jest pomoc Słońca. Właśnie w nim i jego dobroczynnym działaniu Klara widzi nadzieję. Bo choć świat, który poznaje, jest daleki od idealnego, Klara nie traci optymizmu.

Rekomendacje powieści: 

„«Klara i słońce» to powieść o wielkiej sile emocjonalnej (… ) porywająco świeża i zaskakująca, a jednocześnie spójna z całym dorobkiem Ishigury” – Angus Cargill, Faber & Faber

„«Klara i słońce» to ekscytująca książka, która przedstawia spojrzenie na nasz zmieniający się świat oczami niezapomnianej narratorki i która stara się odpowiedzieć na podstawowe pytanie: co to znaczy kochać?” – Jordan Pavlin, The Knopf Doubleday Publishing Group

Audiobook w doskonałej interpretacji Laury Breszka. 

Klara i słońce - audiobook od Kazuo Ishiguro możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć