ebook Informacja zwrotna
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 177)

Informacja zwrotna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.99
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
22.99 zł
27.97 zł Lub 25.17 zł
28.95 zł Lub 26.06 zł
23.03 zł
24.35 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Jakub Żulczyk – autor „Wzgórza psów” i „Ślepnąc od świateł”, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i bezkompromisowych pisarzy młodego pokolenia – powraca w swojej najlepszej i najbardziej dojrzałej powieści. W swoistym połączeniu ANTYKRYMINAŁU i dramatu psychologicznego, od którego nie będziemy mogli się oderwać. Czy Marcin Kania – żyjący z tantiem były muzyk, dotknięty chorobą alkoholową – znajdzie w swoim umyśle klucz do odkupienia i odnalezienia syna, zanim nie będzie za późno?

Nazywam się Marcin Kania. Jestem alkoholikiem i zaraz zabiję człowieka…

Syn Marcina Kani, żyjącego z tantiem byłego muzyka, twórcy jednego z największych polskich hitów, pewnego dnia znika bez śladu. Jedyne, co po sobie pozostawia, to zakrwawione prześcieradła. Kania wie, że poprzedniego wieczoru widział się z synem. Jednak prawie nic z tego spotkania nie pamięta. Zapił.
Kania, alkoholik leczący się z choroby w ośrodku „Jutro”, wyrusza w szaleńczą podróż w poszukiwaniu syna. Ta odyseja po mieście, w którym każde z miejsc ma swoją brudną tajemnicę, popchnie go w najmroczniejsze rejony ludzkiego psyche, naprowadzi na trop największej w polskich dziejach afery reprywatyzacyjnej oraz skonfrontuje ze złem, które wyrządził swojej rodzinie.

Klucz do odkupienia i odnalezienia syna tkwi w wyniszczonym przez alkohol umyśle Marcina. Musi sobie tylko przypomnieć. Jaka będzie informacja zwrotna?

Informacja zwrotna od Jakub Żulczyk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Zawsze mówią, że coś jest na zawsze: będę kochał cię na zawsze, zawsze tam, gdzie ty, zawsze wierni. A przecież nie ma „zawsze”, jest tylko do śmierci. To duża różnica.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć