ebook Strażnik
3.94 / 5.00 (liczba ocen: 27983)

Strażnik
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 25.90
Audiobook - najniższa cena: 19.95
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
-18% 25.90 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
34.00 zł
-15% 27.76 zł
29.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Niech wielbiciele literatury sensacyjnej Lee Childa rezerwują sobie czas na spotkanie z ich ulubionym twardzielem! Jack Reacher wraca w „Strażniku” (e-book w formatach epub i mobi) z podwójnym autorskim wsparciem! Tym razem zatrzymuje się w sennej mieścinie w okolicy Nashville w Tennessee. Planuje wypić kubek kawy i ruszyć w dalszą drogę. Ale to się oczywiście nie uda…

Nikt nie jest potężniejszy od Jacka Reachera. Napięcie sięga zenitu, serce wali jak młot oto 25. przygoda tego niezwykłego bohatera!

Reacher właśnie rozwiązał w Nashville palący problem – jak powiesić nad barem właściciela pubu, żeby za bardzo nie uszkodzić sufitu? – i nic go już nie trzyma w tym mieście. Kiedy więc trafia się podwózka, chętnie z niej korzysta. W sennej mieścinie 120 km dalej raczej nie ma nic ciekawego, ale kawę pewnie mają, więc czemu nie? I na kawie by się skończyło, gdyby Reacher nie stał się świadkiem próby porwania.
Czterech na jednego. Wprawdzie radził już sobie z większą liczbą przeciwników, ale Rusty Rutherford nie, bo jest specjalistą od informatyki, a nie od walenia ludzi po mordach. I wyraźnie potrzebuje pomocy. Mieszkańcy miasta mają Rusty’emu za złe, że dopuścił do cyberataku, z którego powodu całe hrabstwo jest sparaliżowane. Ale to nie oni stoją za atakami na niego. Ci, którzy chcą go dopaść, są bezwzględnymi profesjonalistami.
Reacher ma dwa wyjścia. Albo nieustannie odgrywać rolę niańki Rusty’ego, albo jak najszybciej ustalić, co mu się do diabła przydarzyło… i naprawić to, w swoim niepowtarzalnym stylu.

Rekomendacje e-booka Strażnik: 

„Jack Reacher jest współczesnym Jamesem Bondem – bohaterem jednej z najlepszych serii thrillerów na świecie, którego nigdy nie ma się dosyć!” – Ken Follett

„Jeśli nie czytałeś żadnej powieści z Jackiem Reacherem, w księgarni czeka na ciebie wielka bombonierka. Obojętnie, po którą powieściową czekoladkę sięgniesz – wszystkie będą doskonałe. Uczta przed Tobą! Ten autostopowicz bez telefonu to jednoosobowy oddział sił walczących zawsze w słusznej sprawie” – „The Times”

„Współczesna wersja rycerza w lśniącej zbroi… Reacher to postać niemal mityczna” – „Literary Review”

„Jack Reacher to bohater po prostu epicki – twardy, milczący, ale wrażliwy… nie można mu się oprzeć!” – „People”

„Jack Reacher zajmuje poczesne miejsce w amerykańskim panteonie spoko gości z fajną gadką” – „New York Times”

„Dobrze jest znów znaleźć się w towarzystwie Jacka Reachera w świecie, gdzie źli faceci biorą sobie wszystko, na co mają ochotę. Wyczekiwany powrót jednego z ulubionych bohaterów” – „The Observer”

„Coś wspaniałego! Niesamowicie mocna historia. Brutalna akcja przeplata się z drobiazgową detektywistyczną robotą gdy Reacher wymierza sprawiedliwość. Jeśli to jest zapowiedź kontynuacji serii, Reacher jest w dobrych rękach” – Booklist (starred review)

Strażnik od Lee Child możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć