ebook Republika Samsunga. Azjatycki tygrys, który podbił świat technologii - audiobook
3.37 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 146)

Republika Samsunga. Azjatycki tygrys, który podbił świat technologii - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 32.49
Audiobook - najniższa cena: 37.90
wciąż za drogo?
37.90 zł
44.99 zł
41.10 zł
49.99 zł
Inne proponowane

Rodzinne intrygi, niewygodne prawdy i obsesja sukcesu. Wciągająca opowieść o o jednej z najbardziej tajemniczych I najważniejszych firm na świecie.

Porywający reportaż o wielkim biznesie, polityce i obsesji.

Zaczynali jako firma rolnicza produkująca cukier, papier i nawozy – dziś są technologicznym gigantem. Samsung przez dziesięciolecia był postrzegany przez konkurencję jako zręczny naśladowca, a teraz ściga się z największymi graczami na rynku nowych technologii. Firma zatrudnia ponad 300 tysięcy osób i posiada jedną czwartą rynku smartfonów.

Jak to wszystko się zaczęło? Kto stoi za globalnym sukcesem marki? Jak w ciągu czterdziestu lat firma będąca chwiejnym koreańskim konglomeratem rolnym, działającym w zacofanym gospodarczo kraju stała się imperium technologicznym, konkurującym z największymi markami świata?
Geoffrey Cain dociera do niewygodnych faktów, pokazuje zakulisową, brudną grę globalnej korporacji, która ma realny wpływ na świat i na relacje gospodarcze.

Republika Samsunga. Azjatycki tygrys, który podbił świat technologii - audiobook od Geoffrey Cain możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć