ebook Jak się uczymy? Dlaczego mózgi uczą się lepiej niż komputery... jak dotąd
4.37 / 5.00 (liczba ocen: 486) Ilość stron (szacowana): 416

Jak się uczymy? Dlaczego mózgi uczą się lepiej niż komputery... jak dotąd
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 54.27
wciąż za drogo?
65.01 złpremium: 41.94 zł Lub 41.94 zł
54.27 zł Lub 48.84 zł
69.90 zł
69.90 zł
69.90 zł Lub 62.91 zł
54.27 zł
54.37 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

W jaki sposób się uczymy? Dlaczego w ogóle musimy się uczyć? Dlaczego nie rodzimy się z wiedzą konieczną do życia? Stanislas Dehaene prezentuje w swojej książce (e-book w formatach epub i mobi) odkrywcze spojrzenie na badania nad fenomenalnymi zdolnościami mózgu do nauki oraz nad potencjałem imitujących je programów komputerowych. „Nader treściwa książka dla pedagogów, rodziców i innych zainteresowanych tym, jak najefektywniej wspomagać dążenie do wiedzy” – „Publishers Weekly”

Ludzki mózg jest rewelacyjnym urządzeniem. Posiada nadzwyczajną zdolność do przeprogramowywania się, która stanowi niewyczerpane źródło inspiracji dla dzisiejszych twórców sztucznej inteligencji. Jak się uczymy? Jakie wrodzone biologiczne fundamenty leżą u podstaw naszych zdolności do przyswajania informacji? Dlaczego w ogóle ewolucja wymyśliła proces nauki?

Sięgając do najnowszych odkryć z zakresu informatyki, neurobiologii, psychologii poznawczej i pedagogiki, Stanislas Dehaene prezentuje, jak naprawdę przebiega proces nauki oraz w jaki sposób można maksymalnie wykorzystać – a nawet wzmocnić – algorytmy mózgu do uczenia się: w szkołach i na uniwersytetach oraz na co dzień, niezależnie od wieku. Autor uczy nas, jak się uczyć dzięki prostym rozwiązaniom dotyczącym zabawy, ciekawości, kontekstu społecznego, koncentracji, a także snu.

Jak się uczymy? Dlaczego mózgi uczą się lepiej niż komputery... jak dotąd od Stanislas Dehaene możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć