ebook Pretensja o tytuł jest jedyną, jaką mieć tu można
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 21)

Pretensja o tytuł jest jedyną, jaką mieć tu można
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 30.25
wciąż za drogo?
30.25 zł Lub 27.23 zł
34.99 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
30.45 zł
34.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W związku ze zbliżającą się rocznicą śmierci pisarza Wydawnictwo POLITYKA przedstawia wybór felietonów Jerzego Pilcha, które napisał dla tygodnika „Polityka” w latach 2002–2006. Pilch-felietonista i Pilch-fan futbolu w niepowtarzalny sposób łączy w swoich tekstach światy kultury „wysokiej” i rozrywki mas, zachowując zawsze błyskotliwość, trzeźwość spojrzenia, polemiczną finezję i bezkompromisowość.

„Pretensja o tytuł jest jedyną, jaką mieć tu można” to nie jest przypadkowy wybór felietonów Jerzego Pilcha, lecz książka zaplanowana i ułożona przez samego autora. Zgodnie z jego pomysłem przypominane teksty zostały podzielone na dwie grupy: o literaturze i o piłce nożnej. W obu tych dziedzinach Jerzy Pilch się wyróżniał, tyle że w literaturze jako oryginalny twórca, a w piłce nożnej jako niezmordowany kibic i komentator.
Pilch felietonista w niepowtarzalny sposób łączy światy kultury „wysokiej” i rozrywki mas, zachowując zawsze błyskotliwość, trzeźwość spojrzenia, polemiczną finezję i bezkompromisowość. To wybitny zawodnik na tym boisku – sprawdzał się zarówno w ataku, jak i obronie. Jego teksty sprzed lat wciąż potrafią ożywiać umysł i wyobraźnię czytelnika. Zatem, jak głosi tytuł zbioru zaproponowany przez redakcję, „Pretensja o tytuł jest jedyną, jaką mieć tu można”.

Pretensja o tytuł jest jedyną, jaką mieć tu można od Jerzy Pilch możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć