ebook Bitwa braci. William, Harry i historia rozpadu rodziny Windsorów - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Bitwa braci. William, Harry i historia rozpadu rodziny Windsorów - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 29.60
Audiobook - najniższa cena: 29.60
wciąż za drogo?
-25% 29.60 zł Lub 26.64 zł
39.99 zł
35.64 zł
Inne proponowane

Jak współcześnie wygląda braterstwo błękitnej krwi? Czy między Williamem i Harrym panuje wojna czy pokój? Dlaczego drogi słynnych braci rozchodzą się coraz bardziej? O Williamie i Harrym – synach księżnej Diany i księcia Karola – i oczywiście o kulisach życia w królewskiej rodzinie pisze Robert Lacey – wybitny znawca tematu, kronikarz współczesnych losów royalsów oraz historyczny konsultant kultowego serialu „The Crown”.

Ci dwaj chłopcy dorastali na oczach całego świata: William i Harry, synowie księżnej Diany i księcia Karola. Każdy krok w ich życiu, każda tragedia – poczynając od śmierci matki – każdy romans i każda zdrada były opisywane, analizowane, komentowane przez nie zawsze przyjazne im media całego świata. Chociaż obydwaj naznaczeni błogosławionym na raz i przeklętym losem królewskich dzieci, każdy z nich idzie swoją drogą. William coraz doskonalej wpasowuje się w rolę dziedzica tronu. Harry wraz ze swoją żoną Meghan podjęli decyzję o rezygnacji z przywilejów i obowiązków członków rodziny królewskiej.
Jak wygląda ich braterstwo błękitnej krwi? Jest naznaczone bliskością i wsparciem, czy też charakterologicznymi różnicami i konfliktem?
Na te pytania odpowiada najwybitniejszy znawca tematu, kronikarz współczesnych losów rodziny królewskiej, historyczny konsultant słynnego serialu „The Crown” – Robert Lacey.

Audiobook w interpretacji Filipa Kosiora.

Bitwa braci. William, Harry i historia rozpadu rodziny Windsorów - audiobook od Robert Lacey możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć