ebook Ja, potępiona
3.81 / 5.00 (liczba ocen: 4368) Ilość stron (szacowana): 404

Ja, potępiona
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 15.98
Audiobook - najniższa cena: 26.41
27.11 zł Lub 24.40 zł
31.89 zł
31.89 zł Lub 28.70 zł
-44% 15.98 zł
22.90 zł
25.51 zł
27.09 zł
27.11 zł
Inne proponowane

Wiktoria Biankowska, była diablica i niedoszła anielica, po raz trzeci wpada w kłopoty. A wszystko zaczyna się od białego krzyżyka na chodniku i pewnej ciężarówki z mrożonkami. Dziewczyna już sądziła, że wreszcie wszystko zaczyna się układać po jej myśli. Zdała sobie sprawę, że kocha diabła Beletha, wyzbyła się boskich mocy, a jej wielki przeciwnik Moroni został zamknięty w anielskim więzieniu. Ponadto diabeł Azazel tymczasowo nie planował niczego złowieszczego, zajęty pielęgnowaniem związku z królową Kleopatrą. Życie wydawało się piękne. Do czasu, kiedy przypadkiem trafiła do Tartaru. Czy Charon, niesławny brat Śmierci, pokaże Wiktorii wyjście z labiryntu? Czy Hitler, jeden z wodzów Podziemi, zdobędzie dzięki niej władzę absolutną? Czy księżna Elżbieta Batory zawróci w głowie Azazelowi? I najważniejsze - czy Wiktoria wreszcie będzie z Belethem?

 

Czytelnicy o poprzedniej powieści:

„Ja, diablica” to powieść interesująca i wciągająca. Czyta się ją lekko i szybko, w dodatku działa na czytelnika jak magiczna pigułka na poprawę humoru. Sensacyjna akcja, poruszający romans, sceny skrzące się humorem, nawiązania do klasyki literatury - to chyba wystarczy, by polecić tę pozycję?

obliczakultury.pl

 

„Ja, diablica” to prawdziwa perełka - autorka ma lekkie pióro, ironiczne poczucie humoru i, co najważniejsze - niebanalny pomysł.

merlin.pl

 

Powieść bardzo dynamiczna, żadnych przestojów, ciągłe zwroty akcji, do tego mnóstwo humoru, szczypta komedii romantycznej, odrobina czarnej, trochę kryminału, duża doza piekła... Po lekturze dochodzę do wniosku, że taki jest przepis na świetną książkę! Polecam!

merlin.pl

Ja, potępiona od Katarzyna Berenika Miszczuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Ostatnia część tryglogii Bereniki Miszczuk niestety trochę zawodzi. Koncepcja, która przy "Ja, diablica" świeża i zabawna, tutaj jest przyciężkawa i przewidywalna. Mam wrażenie jakby cykl domagał się oczywistego zakończenia i dlatego książka powstała- jako zlepek niewykorzystanych wcześniej chwytów umieszczonych w kolejnym tomie. Nadal jednak napisana zabawnym bogatym językiem może zapewnić dużo zabawy, a dominujący wątek miłosny da odpowiedź wszystkim ciekawym sercowych wyborów Weroniki.

Warto zerknąć