ebook Savoir-vivre, czyli jak ułatwić sobie życie - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Savoir-vivre, czyli jak ułatwić sobie życie - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 26.90
wciąż za drogo?
26.90 zł
28.44 zł Lub 25.60 zł
26.67 zł
Inne proponowane

Zasady savoir-vivre’u to nie sztywny kołnierz, który krępuje nasze wszystkie ruchy. Bywa, że o dobrym wychowaniu świadczy raczej umiejętność sprawnego ich łamania niż ślepe przestrzeganie. Etykietalny anarchista jednak nigdy za człowieka obytego uznany nie zostanie, więc reguły i tak znać trzeba. Które więc zasady łamać, kiedy i w jakich okolicznościach?

Wojciech S. Wocław – zawodowy konferansjer, popularyzator wiedzy z zakresu savoir-vivre’u, etykiety w biznesie i dress code'u – przedstawia nie tylko tradycyjne zasady dobrego zachowania, ale także współczesne wyzwania savoir-vivre’u, proponując przy tym możliwe rozwiązania. Obok tekstów o podawaniu ręki czy posługiwaniu się sztućcami są i takie, w których, z właściwą sobie lekkością, omawia zasady dobrego wychowania w różnych miejscach: na plaży, na górskim szlaku, w Internecie, w świątyniach lub w teatrze.

Savoir-vivre, czyli jak ułatwić sobie życie - audiobook od Wojciech S. Wocław możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć