ebook Tylko dla Ciebie
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 256

Tylko dla Ciebie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 21.46
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
23.20 zł Lub 20.88 zł
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
19.72 zł
20.53 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Alicja utalentowana wiolonczelistka i Kosma- policjant, twardo stąpający po ziemi. Oboje z innych światów tak odmienni, że wszelkie uczucie między nimi wydaje się być niemożliwe. Nagła fascynacja i pożądanie zbliża tę dwójkę do siebie, podczas gdy przewrotny los spróbuje ich rozłączyć. Oraz Gabriela śliczna skrzypaczka i Bruno- jej chłopak, który daleki jest od wszelkich, życiowych deklaracji.

Czy wzajemna namiętność tej pary wystarczy, by zbudować coś więcej? Czy duma i przekora ustąpią pola miłości? Tylko dla ciebie to zmysłowa historia o uczuciach, pożądaniu i życiowych wyzwaniach. Czy wzajemna fascynacja i namiętność wystarczą, by połączyć losy Ali i Kosmy oraz Gabi i Bruna na dobre? Jak dużą moc niosą ze sobą: bolesna przeszłość, zraniona dusza i skrywane tajemnice? Czy bohaterowie tej opowieści przełamią swe lęki i przekonania, by żyć i kochać naprawdę?

Tylko dla Ciebie od Agnieszka Rusin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Bycie dorosłym, każdy nasz krok, nasze decyzje, dobre czy złe, niosą ze sobą odpowiedzialność.
Historia dwóch przyjaciółek. Alicja (wiolonczelistka) i Gabi (skrzypaczki) poznały się na studiach muzycznych i po dziś dzień wspierają się, spotykają i mogą na siebie liczyć.

Gabi od wielu lat jest z związku z Brunonem, z którym czuje się szczeliwa, choć marzy o czymś więcej. Łączy ich ogromna namiętność, ale czy to wystarczy żeby być ze sobą całe życie?

Natomiast Alicja jest sama i skupia się na swojej karierze muzycznej, poznajemy ją w momencie przygotowań do przesłuchań do orkiestry poznańskiej. Kobieta marzy o tej pracy, chce także pochwalić się tym swojemu dziadkowi, któremu zawdzięcza miłość do muzyki.

Gabi organizuje przyjęcie z okazji trzydziestych urodzin Alicji. Przyjaciółka znów próbuje zeswatać z kimś Alicję, w tym celu jej chłopak przyprowadza swojego kolegę - policjanta Kosmę. Od samego poznania między młodymi coś iskrzy, przyciąga i odpycha, emocje aż kipią. Ona dusza romantyczna, on twardziel. Czy stworzą związek? Jaki sekret ukrywa Alicja?

Ala dobrze wiedziała, że Kosma zaczyna ją intrygować, choć sama przed sobą próbowała temu zaprzeczać. Poczuła na karku jego przyśpieszony oddech i odwróciła się. Stał blisko niej. Doznała przyjemnego, osobliwego podniecenia. Wszystko tego wieczoru się mieszało i przemieniło: tańce i alkohol, ludzie w pary, złość w uśmiech, uprzedzenie w zaintrygowanie.

Książkę pochłonęłam w jeden wieczór, ponieważ napisana jest w bardzo przystępny sposób. Dobra lektura na odstresowanie, niemniej autorka poruszyła wiele trudnych tematów. Szczerze wam się przyznam, że połowa książki jest spokojna, leniwa, z pięknie opisanymi scenami erotycznymi, natomiast potem akcja przyśpiesza, dzięki czemu historię dosłownie się połyka. Druga część zdecydowanie jest lepsza i idealnie wpasowuje się w mój gust czytelniczy. Okazuje się jakie sekrety mają bohaterowie, wychodzą na jaw różne tajemnice. Na samym końcu popadłam w refleksję i właśnie za to dziękuję autorce.

Suita wiolonczelowa J.S.Bacha, jej ulubiony fragment, rozbrzmiewała teraz po całym mieszkaniu. Był to jeden z utworów, który Ala miała zagrać na przesłuchaniu. Instrument poddawał się delikatnym dotykom smyczka, a ona wczuwała się tak bardzo w dźwięku muzyki, że przymykając oczy, zdawała się tkwić wyłącznie w tym magicznym świecie nut.

Niech was nie zwiedzie okładka, że to kolejna powieść z gatunku miłosnego erotyku. To mądra książka obyczajowa, z przesłaniem, z możliwością zadumy. Historia czwórki młodych ludzi, z których każdy ma inny pomysł na życie. Dobra lektura dla miłośników powieści obyczajowych w każdym wieku. Polecam!

ocena: 5+/6

©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć