ebook Kocia Szajka i zagadka zniknięcia śledzi - audiobook
4.12 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4)

Kocia Szajka i zagadka zniknięcia śledzi - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.59
Audiobook - najniższa cena: 13.74
wciąż za drogo?
19.99 zł Lub 17.99 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
13.74 zł
21.48 zł
Inne proponowane

Detektywistyczna przygoda z pazurem. W roli głównej najbardziej charakterne cieszyńskie koty. „Kocia Szajka” [audiobook w formacie mp3] zrodziła się w głowie Agaty Romaniuk podczas facebookowych wieczorynek w czasie lockdownu, teraz możemy o niej poczytać. Przybijmy zatem piątkę Kociej Szajce i dajmy się porwać niesamowitym wydarzeniom. Przed nami 1. tom przebojowej serii z barwnymi kocimi bohaterami autorstwa Agaty Romaniuk, znanej dzieciom jako Pani Wieczorynka.

W cieszyńskim ratuszu szykuje się uroczysty bankiet, którego atrakcją mają być słynne w całym mieście kanapeczki ze śledziem. Tymczasem w sklepie rybnym na ulicy Głębokiej dochodzi do włamania. Wszystkie śledzie znikają…
Do akcji niezwłocznie wkraczają komisarz Ludwik Psota i policjantka Walerka Koczy. Sprawa nie jest prosta. Pomóc może tylko Kocia Szajka, którą dowodzi sam Komandos, były oficer kocich oddziałów specjalnych.
Czy uda im się znaleźć złodzieja i uratować przyjęcie w ratuszu?

Rekomendacje audiobooka Kocia Szajka i zagadka zniknięcia śledzi:

„Kocia Szajka i tajemnica zniknięcia śledzi”; Agata Romaniuk [audiobook w formacie mp3]:
„Mówią, że w nocy wszystkie koty są czarne, lecz nie dajcie się zwieść. W zaułkach Cieszyna urzędują koty wszelkiej maści, o barwnej przeszłości i wyrazistych charakterach. Pazury ostrzą regularnie, a gdy na horyzoncie pojawia się kryminalna zagadka, wykorzystają wszelkie kocie umiejętności by ją rozwiązać.
Ta wciągająca opowieść, skrząca się dowcipem najwyższej próby, przeniosła mnie wprost do krainy dzieciństwa, do magicznego miasta, w którym urodziła się moja babcia, moja mama i także ja.
Już się szykuję na spacer z dziećmi po cieszyńskich ulicach śladami Kociej Szajki!” – Sonia Bohosiewicz

„Jeżeli do miłośników kotów dodamy wielbicieli śledzi (w tym mieszkańców Cieszyna), to okaże się, że «Kocia szajka» ma szansę zawładnąć całym światem – jak na kryminał z pazurem przystało!” – Grzegorz Kasdepke

Audiobook w doskonałej interpretacji Agaty Romaniuk.

Kocia Szajka i zagadka zniknięcia śledzi - audiobook od Agata Romaniuk możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć