ebook Czarny lampart, czerwony wilk - audiobook
3.44 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 18133)

Czarny lampart, czerwony wilk - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Echa
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 35.99
Audiobook - najniższa cena: 47.12
wciąż za drogo?
55.79 złpremium: 35.99 zł Lub 35.99 zł
47.12 zł Lub 42.41 zł
59.99 zł Lub 53.99 zł
47.62 zł
49.79 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Finalista National Book Award 2019. Bestseller „New York Timesa”. Książka roku 2019 według „Wall Street Journal”, „TIME”, „Vogue”, „Washington Post”. Jedna ze 100 najlepszych powieści fantasy wszech czasów magazynu „TIME”. Czerpiąc garściami z afrykańskiej historii i mitologii oraz z własnej wyobraźni, Marlon James opowiada historię o niesamowitym rozmachu, której akcja dzieje się w starożytnym świecie, dziwnie przypominającym nasz współczesny. „Czarny Lampart, Czerwony Wilk” (audiobook w formacie mp3) to fabuła niezwykle brutalna, osadzona w fantastycznej scenerii, a jednocześnie wyjątkowo poruszająca.

Dziecko nie żyje. Nie ma potrzeby wiedzieć nic więcej…

Tropiciel jest myśliwym, znanym w trzynastu królestwach jako ten, który ma nos. I choć zawsze pracuje sam, ten jeden jedyny raz musi zrobić wyjątek. By odnaleźć zaginione dziecko, sprzymierza się z grupą podobnych sobie najemników. A są tam wszyscy: od wiedźmy, przez smutnego olbrzyma, aż do zmiennokształtnego Lamparta. Każde z nich jest śmiertelnie niebezpieczne. Każde z nich pilnie strzeże swoich tajemnic.
Podążając za zapachem dziecka, grupa przejdzie przez potężne miasta, groźne rzeki i zaklęte puszcze, na każdym kroku tropiona przez istoty, które pragną ich śmierci. Wątpliwości nie opuszczają Tropiciela ani przez chwilę. Kim jest tajemniczy chłopiec, którego muszą odnaleźć? Dlaczego tak wiele osób chce przerwać ich poszukiwania? I przede wszystkim – kto kłamie, a kto mówi prawdę?

Rekomendacje audiobooka Czarny Lampart, Czerwony Wilk:

„«Czarny Lampart, Czerwony Wilk» to powieść, z której braku nie zdawałem sobie sprawy – dopóki jej nie przeczytałem. Niebezpieczna i fantasmagoryczna starożytna Afryka staje się światem dorównującym skomplikowaniem wszystkiemu, co kiedykolwiek wyszło spod pióra Tolkiena. Nie mogę się doczekać następnej części” – Neil Gaiman

„Pierwszy tom zapowiedzianej trylogii (…), w którym słychać echa Tolkiena, George’a R.R. Martina i Czarnej Pantery, a jednocześnie wciąż niezwykle oryginalny, pisany językiem pełnym mocy, wszechogarniającą wyobraźnią (…). Marlon to pisarz, którego trzeba czytać” – Salman Rushdie, „TIME”

„Porywająca, napakowana akcją (…). Literacki odpowiednik kinowego uniwersum Marvela” – Michiko Kakutani, „The New York Times”

„Kiedy James ogłosił, że będzie pisał trylogię fantasy, wydawało mi się, że po osiągnięciu wszystkiego w oczach krytyków i zdobyciu Bookera idzie w stronę typowego bestsellera. Nic bardziej mylnego. Nie tylko napisał afrykańską powieść fantasy – to afrykańska powieść fantasy literacka i złożona do wręcz niemożliwego stopnia” – „The New Yorker”

Czarny lampart, czerwony wilk - audiobook od Marlon James możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć