ebook Miliard lat przed końcem świata - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 392

Miliard lat przed końcem świata - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
Audiobook - polecana oferta: 14.13
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
-29% 13.93 zł
15.32 zł Lub 13.79 zł
16.92 zł Lub 15.23 zł
19.90 zł
14.13 zł
15.48 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Klasyka światowej fantastyki. Jedna z powieści braci Strugackich, które na stałe weszły do kanonu SF. Dziś, cenione przez krytykę oraz uwielbiane przez miliony czytelników, nierzadko przenoszone są na ekran kinowy.

Arkadij i Borys Strugaccy to klasycy radzieckiego science fiction. Ich powieści doczekały się miana kultowych, przetłumaczono je na kilkadziesiąt języków, są regularnie wznawiane na całym świecie. Do Polski twórczość Strugackich dotarła w latach 70. XX wieku i szybko zyskała grono zagorzałych fanów, ze Stanisławem Lemem na czele.
Ich powieści dotykają zagadnień, które od wieków nurtowały ludzkość – Strugaccy pisali o roli człowieka w społeczeństwie, o tym, skąd się bierze zło i dobro, o mechanizmach władzy i jednostkach sprzeciwiających się totalitaryzmom. Ich powieści traktowały o absurdach biurokracji, cenie rozwoju cywilizacyjnego i sensie ludzkiego istnienia.
Powieści Strugackich weszły na stałe do kanonu fantastyki. Dziś, cenione przez krytykę oraz uwielbiane przez miliony czytelników, należą do klasyki literatury światowej.

Audiobook w doskonałej intepretacji Marcina Papczyńskiego.

Miliard lat przed końcem świata - audiobook od Arkadij Strugacki, Borys Strugacki możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć