ebook Anatomia pęknięcia
3.38 / 5.00 (liczba ocen: 4)

Anatomia pęknięcia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 22.40
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
27.20 zł Lub 24.48 zł
27.21 zł Lub 24.49 zł
32.00 zł
22.40 zł
26.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

„Anatomia pęknięcia” (e-book w formatach epub i mobi) Michała Protasiuka jest jak literacka odsłona brytyjskiego serialu „Black Mirror”. Zanurzamy się w rzeczywistość zdominowaną przez nowe technologie. Podzielony internet, rządzące nami algorytmy i bańki filtrujące – to tematy, wokół których Protasiuk buduje fabułę trzymającą w napięciu jak znakomity thriller. Przede nami pierwsza w Polsce książka o naszej przyszłości po izolacji. Żaden fan literatury nie powinien jej przegapić!

O POWIEŚCI „Anatomia pęknięcia”; AUTOR: Michał Protasiuk [e-book w formatach epub i mobi]:
„Anatomia pęknięcia” to powieść osadzona w mrocznych, często skandynawskich klimatach, opowiadająca o zdegradowanym środowisku naturalnym, odbierającej nam wolność sztucznej inteligencji czy zjawisku deep fake. Ta książka jest dla nas – odgrodzonych od świata ekranem telefonu i komputera – niepokojąco aktualna i znajoma. Diagnozuje nasze lęki o przyszłość
Jesteśmy plikami w bazach danych. Profilami w mediach społecznościowych. Jeśli ciekawi nas jutro – powinniśmy czytać Protasiuka.

REKOMENDACJE POWIEŚCI „Anatomia pęknięcia”; AUTOR: Michał Protasiuk [e-book w formatach epub i mobi]:
WOJCIECH ORLIŃSKI, „Duży Format”:
„Nasza bliska przyszłość. Książka Protasiuka jest jak «Black Mirror» w polskich realiach, ale zdecydowanie bardziej na serio od strony naukowej. Polecam!”

KAROLINA GŁOWACKA, TOK FM, autorka podcastu Radio Naukowe
„Ogromna wiedza o technologiach pozwala Protasiukowi swobodnie rysować wiarygodne światy. Autor daje nam mocne fabularnie opowieści i publicystkę w jednym. Zaangażowane, ostrzegawcze metafory. «Anatomia pęknięcia» to nie jest krzywe zwierciadło. To lustro obraz wyostrzające. Lepiej przestańmy scrollować nasze newsfeedy, a czujniej przyjrzyjmy się realowi i wirtualowi”.

JAN STRADOWSKI, „Focus”:
„Koncepcje naukowe i wizje technologiczne bywają trudne do zrozumienia. «Anatomia pęknięcia» to znakomity przykład, jak można je przybliżyć dobrze napisaną fikcją. Jej osadzenie w bliskim nam świecie – wypalonym upałami Poznaniu czy wśród warszawskiego prekariatu – potęguje wrażenie realności. Michał Protasiuk pokazuje, że nawet zaawansowana technologia nie uczyni ludzi mądrzejszymi – wciąż ulegają gwałtownym emocjom, są podatni na błędy rozumowania. Opowieści Protasiuka to wiarygodne ostrzeżenie przed dystopijną przyszłością, którą wciąż jeszcze mamy szansę zmienić”.

Anatomia pęknięcia od Michał Protasiuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć