ebook Szczęście w mazurskim domu
3.68 / 5.00 (liczba ocen: 94)

Szczęście w mazurskim domu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 20.93
Audiobook - najniższa cena: 19.64
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 14.95 zł Lub 14.95 zł
22.00 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
29.90 zł
20.93 zł
21.26 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Tosia, która odziedziczyła stary dom na Mazurach, jest na dobrej drodze do odnalezienia spokoju i szczęścia. Tymczasem Paulina, studentka konserwatorium, spotyka Bruna, mężczyznę z przeszłością. Między tym dwojgiem zaczyna rodzić się uczucie. Jednak w tym samym czasie w pensjonacie pojawia się Kacper Baliński, znany pisarz i przystojny mężczyzna, kryjący w sobie smutną tajemnicę. Czy można kochać dwóch mężczyzn jednocześnie? Czy miłość jest tylko jedna?

CZY W OTOCZENIU PIĘKNYCH MAZURSKICH KRAJOBRAZÓW, MŁODZI LUDZIE ODNAJDĄ WRESZCIE SPOKÓJ I SZCZĘŚCIE?

O e-booku Szczęście w mazurskim domu blogerzy napisali: 

Jeśli szukacie książki, przy której można się wyciszyć, zapomnieć i odpocząć a przy okazji otulić się pięknym słowem koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Znajdziecie w niej emocje ale także spokój, wzruszenie i przede wszystkim sielskość. Naprawdę warto! Polecam. - Monika Lewandowska - Kochaj Cię, moje życie

Szczęście w mazurskim domu od Katarzyna Janus możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Zakochany człowiek jest zdolny do wielu czynów, zarówno tych heroicznych, jak i tych najbardziej podłych.
Szczęście w mazurskim domu to drugi tom cyklu Błękitny dom Katarzyny Janus. Drogi bohaterów ponownie splatają się w pensjonacie. Tosia w końcu jest na dobrej drodze by odnaleźć upragniony spokój. Paulina, samotna matka spotyka Bruna, mężczyznę z przeszłością z którym zaczyna wiązać duże nadzieje. Do pensjonatu przyjeżdza również Kacper, znany pisarz, którego obecność budzi w Paulinie spore zakłopotanie...

Jak ja uwielbiam takie historie! Pełne życia i jego wcale nie lukrowanych barw. Wszystko w tej książce było takie jak być powinno, było takie jak w życiu, gdzie zawsze jest i trochę chmur i trochę słońca. Gdzie smutki przeplatają się z nadzieją i radością. Bywa ostatecznie ale autorka mimo wszystko pozostawia czytelnika z ciepłem w sercu. W ogóle to ciepło, życzliwość i dobro otula tę historię. Dzięki temu naprawdę wspaniale czyta się tą powieść i aż trudno się od niej oderwać. Szczególnie, że bohaterowie zostali tak nakreśleni przez autorkę, że nie sposób ich nie lubić i im nie kibicować. Ja czułam się jakbym znała ich od zawsze. Pani Katarzyna ma ogromny dar opowiadania.

Jeśli szukacie książki, przy której można się wyciszyć, zapomnieć i odpocząć a przy okazji otulić się pięknym słowem koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Znajdziecie w niej emocje ale także spokój, wzruszenie i przede wszystkim sielskość. Naprawdę warto! Polecam.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Kocham Cię, moje życie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć