ebook Wspaniali jesteśmy tylko przez chwilę - audiobook
4.05 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 92386)

Wspaniali jesteśmy tylko przez chwilę - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.90
Audiobook - najniższa cena: 33.91
wciąż za drogo?
33.91 zł Lub 30.52 zł
37.90 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
34.11 zł
Inne proponowane

Wstrząsający portret rodziny, pierwszej miłości i zbawczej mocy opowiadania historii.

Debiutancka powieść Oceana Vuonga to list syna do matki, która nie umie czytać. Bohater odkrywa w nim historię rodziny, w której najważniejsze wydarzenia rozgrywały się w czasie wojny w Wietnamie. Opowieść ta jest niczym wrota wiodące do tych sfer życia autora listu, których jego matka nigdy nie znała. To zarazem świadectwo zaciekłej, lecz niezaprzeczalnej miłości samotnej matki do syna i brutalnie szczera analiza kwestii rasy, klasy i mitu męskości.
Wspaniali jesteśmy tylko przez chwilę zadaje zasadnicze pytania o współczesną Amerykę pogrążoną w nałogu, przemocy i traumie, ale jest także powieścią pełną współczucia i czułości oraz triumfem siły opowiadania własnej historii i rozdzieraniem ciszy, gdy chce się zostać usłyszanym.

OCE AN VUONG – wietnamsko-amerykański pisarz i poeta, autor powieści Wspaniali jesteśmy tylko przez chwilę (2019) przetłumaczonej na kilkanaście języków i nominowanej do wielu nagród literackich, a także cenionego przez krytyków zbioru wierszy Night Sky with Exit Wounds. Publikował teksty w: „The Atlantic”, „Harper’s Magazine”,  „Nation”, „New Republic”, „New Yorkerze” i „New York Timesie”. Urodził się w Sajgonie, obecnie mieszka w Northampton w stanie Massachusetts.

Wspaniali jesteśmy tylko przez chwilę - audiobook od Ocean Vuong możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć