ebook Demon i mroczna toń - audiobook
3.88 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 14705)

Demon i mroczna toń - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.99
Audiobook - najniższa cena: 33.97
wciąż za drogo?
42.69 złpremium: 27.54 zł Lub 27.54 zł
33.97 zł 20% rabatu
45.90 zł
45.90 zł Lub 41.31 zł
35.01 zł
38.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Kolejna śmiała powieść Stuarta Turtona – autora kryminalnej zagadki z książki „Siedem śmierci Evelyn Hardcastle”. Zbrodnie na pełnym morzu. Niezwykły duet detektywów. Demon, który być może nie istnieje… „Wspaniałe połączenie Williama Goldinga i Arthura Conana Doyle’a” – Val McDermid

Rok 1634. Z Batawii wyrusza do Amsterdamu siedem statków należących do Holenderskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej. Na pokładzie jednego z nich, Saardama, płyną znamienici pasażerowie: gubernator kolonii, jego żona i córka oraz… kochanka. A także słynny detektyw Samuel Pipps i oddany mu uczeń Arent Hayes.
Zanim Saardam wypływa w morze, trędowaty w porcie wieści mu zły koniec – statek nie dotrze do celu. Wyjaśnienie, o jakiego rodzaju zagrożenie chodzi – o czyjeś świadome działanie czy siły nieczyste – spada na Hayesa, ponieważ jego mistrz, oskarżony o niesprecyzowaną zbrodnię, jest zamknięty w celi.
A tymczasem szybko się okazuje, że słów trędowatego nie można zlekceważyć. Na statku dzieją się zatrważające rzeczy. I niezależnie od tego, czy są wymierzone w konkretne osoby, czy mają związek z tajemniczym ładunkiem, nagromadzone na pokładzie zło jest tak ogromne, że przed pasażerami i załogą stoi pewne widmo katastrofy…

Audiobook w doskonałej interpretacji Macieja Kowalika.

Demon i mroczna toń - audiobook od Stuart Turton możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć