ebook Jak zjednać sobie ludzi. Metody Agenta FBI - audiobook
3.87 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1587)

Jak zjednać sobie ludzi. Metody Agenta FBI - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.71
Audiobook - najniższa cena: 16.75
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
16.75 zł
29.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Poradnik z serii „Inwestuj w Siebie”. Znajdziesz w nim 10 prostych metod agenta FBI, które stosowane razem lub wybiórczo podniosą nie tylko jakość twojego życia, ale również poprawią relacje w twoim domu, pracy, podczas zabawy czy w kontaktach z nieznajomymi. Dla tych wszystkich, którzy chcą nadać nową jakość swojemu życiu, to strzał w 10.

Wiesz, że można nauczyć się doskonałej komunikacji z otoczeniem?
Ludzie potrafiący tego dokonać wcale nie są obdarzeni nadzwyczajnymi zdolnościami. Podobne umiejętności wykorzystujesz codziennie i nawet o tym nie wiesz.
Różnica polega tylko na tym, że oni znają pewne techniki i wiedzą, jak ich używać.
„Jak zjednać sobie ludzi – metody agenta FBI” (audiobook w formacie mp3) to wyjątkowa książka, opisująca konkretne działania i pokazująca, że trzeba traktować innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani
Czyli jak?
Autor, bazując na własnych doświadczeniach oficera marines, agenta FBI i szefa Programu Analizy Behawioralnej FBI, dzieli się metodami, które pozwalają najskuteczniej radzić sobie w życiu zawodowym i prywatnym. Poczynając od tego, jak sprawić, by ludzie dobrze się czuli w twoim towarzystwie i chcieli spędzać z tobą czas, po wpływanie na innych, by robili to, co ci odpowiada.
Niezależnie jednak od celu, jaki sobie postawisz, klucz tkwi w skupianiu się NA INNYCH. Dziesięć prostych metod agenta FBI, zastosowanych razem lub wybiórczo, podniesie nie tylko jakość twojego życia, ale również poprawi relacje w twoim domu, pracy, podczas zabawy czy w kontaktach z nieznajomymi.

Audiobook w doskonałej interpretacji Macieja Jabłońskiego.

Jak zjednać sobie ludzi. Metody Agenta FBI - audiobook od Robin Dreeke możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć