ebook Wzgórze wisielców
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 1396)

Wzgórze wisielców
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 29.58
Audiobook - najniższa cena: 39.40
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
29.58 zł Lub 26.62 zł
34.21 zł Lub 30.79 zł
36.00 zł
31.90 zł
32.83 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Gálgahraun, ponure lawowisko na obrzeżach Rejkiawiku. Niegdyś miejsce egzekucji, dziś – atrakcja turystyczna. Aż do tego poranka, kiedy znaleziono tam wiszącego mężczyznę. Gwóźdź wbity w jego klatkę piersiową dowodzi, że to nie było samobójstwo, choć z przyczepionej nim wiadomości został tylko skrawek papieru.

Gdy policja udaje się do mieszkania mężczyzny, okazuje się, że sprawa zamordowanego to nie jedyna zagadka, jaką mają do rozwiązania: w środku został czteroletni chłopiec. Wygląda na to, że nie ma żadnego związku z ofiarą, ale jego rysunki wskazują na to, że był świadkiem czegoś strasznego.

Detektyw Huldar rozpoczyna polowanie na zabójcę, a psycholog dziecięca Freya szuka rodziców chłopca. Kolejne elementy powoli tworzą mroczną układankę: historię przemocy, przywilejów i zemsty.

"Tą książką Yrsa Sigurdardóttir ugruntowuje swoją pozycję wśród czołowych pisarzy skandynawskiej literatury kryminalnej". - Tvedestrandsposten

Wzgórze wisielców od Yrsa Sigurdardóttir możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć