ebook Polowanie na psy
3.99 / 5.00 (liczba ocen: 173)

Polowanie na psy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 24.33
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
24.33 zł
24.43 zł Lub 21.99 zł
25.83 zł 20% rabatu
29.67 zł Lub 26.70 zł
-29% 24.19 zł
26.63 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Komisarz Marcin Zakrzewski – bohater bestsellerowego cyklu kryminalnego „Cienie przeszłości” – powraca! Mieczysław Gorzka przydzielił mu główną rolę w swojej kolejnej mrocznej serii „Wściekłe Psy”, która łączy niewyjaśnione sprawy gangstersko-mafijne PRL-u z wcale nie bezpieczniejszą współczesnością.

CZY ZABIJĘ JESZCZE RAZ? NA PEWNO.
TAK NAPRAWDĘ JUŻ SZUKAM NOWEJ OFIARY…

Fabuła:

Na początku grudnia 1981 roku we Wrocławiu zostaje brutalnie zamordowane starsze małżeństwo. Sprawę prowadzi doświadczony oficer MO kapitan Marek Piekło wraz z sierżantem Tadeuszem Majerem.
Piekło pije i niełatwe śledztwo jest ostatnią rzeczą, którą chce się zajmować. Wprowadzenie stanu wojennego jeszcze bardziej wszystko komplikuje. Do śledztwa wtrąca się Służba Bezpieczeństwa, najważniejsze stają się doraźne korzyści i prywatne interesy. A morderca uderza ponownie.

Współcześnie komisarz Marcin Zakrzewski i policjanci z jego ekipy prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa policjantów. Morderca ogłosił, że nie zatrzyma się aż do czasu, gdy policja odnajdzie zabójcę z początku lat osiemdziesiątych. Zakrzewski próbuje rozwiązać dwie zagadki, tę sprzed lat i obecną, zanim pojawią się kolejne ofiary. Jeszcze nie wie, że gra idzie o wielką stawkę, a prawda okaże się bardzo niebezpieczna…

Polowanie na psy od Mieczysław Gorzka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Niepozamykane sprawy z przeszłości nie pozwalają skupić się na teraźniejszości i przyszłości, a przecież w życiu liczy się to, co będzie, a nie to, co już było i odpłyneło w niebyt.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Gorzka wraca do znakomitej kondycji zaprezentowanej czytelnikom w pierwszym tomie trylogii Cienie przeszłości. Czytając właśnie ten Martwy sad zachwyciłem się autorem i zaraz po lekturze rzuciłem się na kolejne tomy związane z komisarzem Zakrzewskim. Niestety, im głębiej w las, tym było słabiej.

    Teraz, kiedy jestem po lekturze Polowania na psy, uważam, że to najlepsza książka Mieczysława Gorzki i czekam niecierpliwie na kolejny tom nowego cyklu, który właśnie Polowanie na psy rozpoczyna. Zakończenie nie pozostawia wątpliwości, że drugi tom będzie dynamiczny. Oby nie stało się tylko jak w przypadku Cieni przeszłości. Oby tym razem, z tomu na tom było jeszcze lepiej.

    Ocena: 5/6

Warto zerknąć