ebook Wybór
3.77 / 5.00 (liczba ocen: 1039)

Wybór
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.96
Audiobook - najniższa cena: 23.94
wciąż za drogo?
17.96 zł
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
27.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
32.92 zł
34.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mroczny thriller, który zabierze nas w najbrutalniejsze zakamarki ludzkiego umysłu. Okrutne morderstwa, zawiła sieć powiązań i niezgodne z prawem interesy to zaledwie początek mrożącej krew w żyłach rozgrywki przedstawionej przez Piotra Kościelnego w powieści „Wybór” (e-book w formatach epub i mobi).

Warszawa, lata dziewięćdziesiąte ubiegłego wieku. Młoda dziewczyna wybiera się z koleżankami do pubu, z którego zostaje uprowadzona przez grupę oprawców. Jednym z nich jest Szajba, brutalny bandzior niemający żadnych skrupułów. Paweł Konarski, chłopak dziewczyny stara się sprawić, aby policja i prokuratura złapały i ukarały przestępców. Prokuratura pozostaje jednak bez materiału dowodowego. Gdy dochodzi do tragedii Paweł wyjeżdża z kraju.
Jedenaście lat później światem przestępczym wstrząsają kolejne wydarzenia. Wojna gangów na nowo się rozpoczyna, a starzy przyjaciele przeradzają się we wrogów…

Wybór od Piotr Kościelny możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Mocna książka.
    Uwielbiam pióro autora. Każda jego książka jest o czymś innym, ale każda wzbudza emocje. Po skończeniu Wyboru wiem, że sięgnę po kolejną powieść. Polecam.

Warto zerknąć