ebook Pan Pies i panika królika
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Pan Pies i panika królika
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

E-book - najniższa cena: 6.90
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
-50% 6.90 zł
11.89 zł Lub 10.70 zł
13.99 zł Lub 12.59 zł
11.61 zł
11.89 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)

Pełna ciepła i humoru opowieść o uroczym psim bohaterze. Napisana zabawnym językiem, niesie za sobą pozytywny przekaz i wartości. Zwierzęcy bohaterowie zaskarbią sobie sympatię czytelników już od pierwszych stron historii.

Pan Pies to niezwykły pies! Zawsze uprzejmy, zawsze dzielny, zawsze gotowy do pomocy! Kiedy jego znajoma, Królicza Mama, zostaje schwytana w pułapkę, Pan Pies robi wszystko, aby jej pomóc, a w dodatku zostaje nianią stadka uroczych króliczątek.
Jednak jeszcze większe kłopoty malują się na horyzoncie. Maluchom grozi niebezpieczeństwo. Pan Pies musi temu zaradzić…

„Pan Pies i panika królika” to piękna opowieść dla najmłodszych czytelników wzbogacona uroczymi ilustracjami.

Rekomendacje e-booka Pan Pies i panika królika: 

Zanim pomyślisz, że to wszystko brzmi być może zbyt poważnie, bez paniki to naprawdę urocza i przyjemna opowieść.
Wspaniała, interesująca, wciągająca i ciekawa krótka historia z atrakcyjnymi ilustracjami. Narracja przeplata tematy związane z dobrostanem zwierząt, archeologią, ekologią i historią, tworząc fantastyczną lekturę do czytania na głos. - Paulina Kaleta - Reading My Love

Pan Pies i panika królika od Ben Fogle możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Dziś chciałabym Wam przedstawić nową, ilustrowaną serię książeczekk Pan Pies przeznaczoną dla czytelników w wieku od 6 lat. Seria jest wynikiem współpracy pisarza dziecięcego Steve'a Cole'a z nadawcą telewizyjnym, poszukiwaczem przygód i odkrywcą Benem Fogle, który przepada właśnie za królikami. Ben Fogle przemierzył ponad sto krajów, pływał z krokodylami, pokonał kajakiem Ocean Atlantycki, przeszedł Antarktydę i jako rozbitek przeżył rok na jednej z odludnych wysp archipelagu Hebrede oraz zdobył Mount Everest!

Pan Pies uwielbia gonić króliki. Nie goni ich, żeby na nie polować lub je zjeść, po prostu liczy się dla niego świetna zabawa. Ale podczas gry w berka na polu z Mamą Królicą przypadkowo wpada ona w pułapkę. Kiedy rozmawia z krolicą, staje się jasne, że wiele króliczków ostatnio zaginęło na polu. Dlaczego ktoś miałby chcieć pozbyć się królików? Niestety w norze zostały małe kroliczki. Kiedy identyfikuje, w której norze są króliczki, ze zdziwieniem stwierdza, że ​​obok jej własnych znajduje się duży królik angora. Cztery króliki i pies wyruszają razem na misję, aby uratować Mamę Królicę i dowiedzieć się, co dokładnie dzieje się po drugiej stronie ogrodzenia.

Po drodze istnieje wiele zagrożeń ze strony naturalnych drapieżników (choćby inne psy), a także strach przed tym, co może ich czekać, gdy / jeśli uda im się przekroczyć ogrodzenie. Na szczęście wszyscy odnajdują ukrytą odwagę i przy odrobinie zrywu mamy szczęśliwe zakończenie.

Nie jest to tylko zwykła historia, ale przypomnienie o naszych obowiązkach jako właścicielach zwierząt domowych, a także uświadomienie, co zrobić, jeśli na wolności znajdziesz porzuconego małego królika.

Zanim pomyślisz, że to wszystko brzmi być może zbyt poważnie, bez paniki to naprawdę urocza i przyjemna opowieść.

Wspaniała, interesująca, wciągająca i ciekawa krótka historia z atrakcyjnymi ilustracjami. Narracja przeplata tematy związane z dobrostanem zwierząt, archeologią, ekologią i historią, tworząc fantastyczną lekturę do czytania na głos.

To pierwsza z serii książek i widzę potencjał do wielu zabawnych przygód. Porusza problem opieki nad zwierzętami, ich ochrony, uczy miłości i szacunku. Mądra, pouczająca i wciągająca lektura. Druga część ukaże się wkrótce i już nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się, co będzie dalej robić Pan Pies!

Ocena: 5/6
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć