ebook Ostatni trop: Tajemnica zaginięcia sióstr Lyon
3.7 / 5.00 (liczba ocen: 3392)

Ostatni trop: Tajemnica zaginięcia sióstr Lyon
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.94
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
26.93 zł
27.93 zł Lub 25.14 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
-39% 23.94 zł
23.94 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Śledztwo w sprawie jednej z największych zagadek kryminalnych Ameryki. „Mark Bowden opowiada poruszającą, trzymającą w napięciu, przemyślaną historię, która w cudowny sposób nie upraszcza szczegółów ani nie gubi się w gąszczu akt sprawy sprzed czterdziestu lat. To świetnie napisane opowiadanie o kotku i myszce” – „The New York Times”

W kwietniu 1975 roku na przedmieściach Waszyngtonu zaginęły dwie dziewczynki, siostry Lyon. Śledztwo utknęło w miejscu, ciał nie odnaleziono, a zdarzenie uznano za niewyjaśnione. Jednak trzydzieści kilka lat później dzięki niestandardowym metodom i dociekliwości detektywów udało się wyjaśnić zagadkę. Ekipa śledczych odkryła zapomniany protokół z przesłuchania młodego chłopaka, który zeznał, że widział tajemniczego mężczyznę wychodzącego z centrum z dziewczynkami… Rozwikłanie tej sprawy stanowi krok milowy w dziejach amerykańskiej kryminalistyki.

REKOMENDACJE REPORTAŻU „Ostatni trop”; Mark Bowden [e-book w formatach epub i mobi]:
Arcydzieło narracji w literaturze faktu. Powinno spodobać się nawet tym czytelnikom, którzy zwykle unikają książek true crime.
„Publishers Weekly”

Ostatni trop: Tajemnica zaginięcia sióstr Lyon od Mark Bowden możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć