ebook Tkając świt
4.02 / 5.00 (liczba ocen: 23894)

Tkając świt
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.86
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
28.00 zł
31.90 zł
31.90 zł
17.86 zł
25.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Fantasy, które trafi w punkt literackich oczekiwań młodego czytelnika. „Project Runway” w połączeniu z „Mulan”? Porywająca opowieść o dziewczynie, która udaje chłopca, by rywalizować o rolę cesarskiego krawca. Przed nami moc przygód i zupełnie nieprzewidywalnych sytuacji!

Maia Tamarin marzy o byciu najlepszą krawcową w kraju. Kiedy królewski posłaniec wzywa jej schorowanego ojca do wzięcia udziału w wielkim konkursie, Maia zajmuje jego miejsce, aby spełnić swoje marzenie i uratować rodzinę przed biedą. Wie, że może zginąć, jeśli ktoś odkryje jej sekret. Jest tylko jeden problem: Maia jest jedną z aż dwunastu krawców walczących o wysoką pozycję na dworze.
Konkurencja to jednak niejedyna trudność, której musi stawić czoła. Dziewczyna obawia się, że jej sekret zostanie odkryty przez nadwornego magika Edana, którego przenikliwe oczy zdają się patrzeć prosto przez jej przebranie. Mimo wszystko Maia wyrusza w podróż do najdalszych zakątków królestwa, by szukać słońca, księżyca i gwiazd. Znajdzie tam o wiele więcej, niż kiedykolwiek mogła sobie wyobrazić.

O e-booku Tkając świt blogerzy napisali:

Świetne relacje pomiędzy bohaterami, dobry język, porywający bieg wydarzeń. Jestem bardzo zadowolona z tej lektury i czekam na kolejny tom! - Meg Sheti - BookeaterReality

Tkając świt od Elizabeth Lim możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Założenie, że mamy wpływ na to, kogo kochamy, to iluzja.

Jestem naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczona tą powieścią, bowiem dawno już nie trzymałam w rękach czegoś z pogranicza fantastyki i powieści młodzieżowej, co tak przypadłoby mi do gustu. Dałam się ponieść tej niesamowitej przygodzie, Lim oczarowała mnie kreacją świata i doskonałą, wciągającą fabułą, a choć Maia nie jest raczej bohaterką, w której widziałabym cząstkę siebie, co umożliwiłoby mi lepsze zżycie się z nią, to i tak trzymałam za nią mocno kciuki. Świetne relacje pomiędzy bohaterami, dobry język, porywający bieg wydarzeń. Jestem bardzo zadowolona z tej lektury i czekam na kolejny tom!

Cała recenzja na blogu: Tkając świt

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©BookeaterReality
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć