ebook Ukochany wróg - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 9689) Ilość stron (szacowana): 256

Ukochany wróg - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Muza
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 20.74
Audiobook - polecana oferta: 29.93
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
-24% 29.93 zł Lub 26.94 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
27.93 zł
31.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Od wrogów do kochanków…Pełna emocji opowieść o poznawaniu się na nowo, walce z uprzedzeniami i akceptowaniu własnych, skrywanych przez lata uczuć. Kristen Callihan – autorka pełnej gorących emocji serii „VIP” – nie zawodzi fanów swojej prozy.

On, Macon Saint, jest bogatym, seksownym aktorem, który został gwiazdą dzięki roli w popularnym serialu. Ona, Delilah Baker, jest szefową kuchni świetnie prosperującej firmy cateringowej. Znają się od dzieciństwa i od tamtego czasu łączy ich niechęć, rywalizacja, pogarda i nienawiść – w każdym razie to właśnie czuje Delilah do Macona.
A Macon? Czyżby on miał inne zdanie na temat ich relacji? Może zawsze potajemnie ją podziwiał?
Tak czy inaczej, on był najprzystojniejszym chłopakiem w szkole, a ona niepozorną dziewczyną o umyśle ostrym jak brzytwa i jeszcze ostrzejszym języku. Prócz wrogich uczuć w czasach szkolnych łączyło ich jeszcze jedno – jej siostra Samantha, która przez całe liceum była dziewczyną znienawidzonego Sainta. Z chwilą, gdy on zrywa z Sam na balu na zakończenie szkoły, znika z życia sióstr Baker na długie dziesięć lat.
I pojawia się równie nagle, jak zniknął – poszukuje Sam, która podstępem została jego asystentką, ukradła mu cenny zegarek i wyjechała. Po nieudanych poszukiwaniach siostry Delilah postanawia odpracować u Macona pieniądze, które stracił.
Czy Macon zgodzi się na jej propozycję naprawienia nie swoich błędów? Czy dziewczyna zdecyduje się na dwuznaczną propozycję zamieszkania w jego rezydencji?

Ukochany wróg - audiobook od Kristen Callihan możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć