ebook Ostatnia sztuka Tadeusa Voldta
3.67 / 5.00 (liczba ocen: 20)

Ostatnia sztuka Tadeusa Voldta
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo SQN
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 21.99
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
29.59 zł 20% rabatu
29.99 zł Lub 26.99 zł
39.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
21.99 zł
31.81 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Iva Schlitz do niedawna grała bezpiecznie, ale te czasy minęły bezpowrotnie. Kłopoty finansowe pchnęły ją w objęcia mrocznego półświatka. Tam trafia na złotorękiego kasiarza Tadeusa Voldta. Układ wydaje się korzystny dla nich obojga, ale czy Ivy rzeczywiście nie ma nic do stracenia… „Ostatnia sztuka Tadeusa Voldta” [e-book w formatach epub i kindle mobi] to fantastyka gangsterska w najlepszym wydaniu. Łotrzykowska opowieść o mieście szulerów zapoczątkowana przez „Wszyscy patrzyli, nikt nie widział”, doczekała się niezależnej historii, w której gra się wyłącznie o wysokie stawki. Sprawdzasz?

Według planu. Z fartem…

Jeśli chcesz przekazać komuś przesyłkę i zrobić to tak, by nikt się o tym nie dowiedział, jest tylko jedna osoba, do której możesz się zgłosić – Iva Schlitz. Zawsze dotrzymuje terminów i zapewnia pełną dyskrecję. Iva do niedawna grała bezpiecznie. Problem w tym, że bardzo potrzebuje pieniędzy. Wie, że w Hausenbergu istnieje pewna droga na skróty – wystarczy, że zacznie brać zlecenia od miejscowej bandyterki. Takie, po których ciężka robi się nie tylko kieszeń, ale też sumienie.
W ten sposób Iva trafia do świata nocy, pełnego szulerów, złodziei, klik i Rekinów. Jest to miejsce, które bardzo trudno opuścić, zwłaszcza kiedy twoim przewodnikiem jest Tadeus Voldt, złotoręki kasiarz, potrafiący otworzyć każdy sejf. Voldt właśnie wyszedł z więzienia i ma na oku pewien bank. Żeby plan Tadeusa się powiódł, kasiarz potrzebuje pomocy Ivy. Dziewczyna wydaje się nie mieć nic do stracenia... Ale czy na pewno?

Ostatnia sztuka Tadeusa Voldta od Tomasz Marchewka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć