ebook Ziemia obiecana - audiobook
4.43 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 72032)

Ziemia obiecana - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 32.45
Audiobook - najniższa cena: 44.00
wciąż za drogo?
44.00 zł Lub 39.60 zł
54.99 zł
54.99 zł Lub 49.49 zł
45.57 zł
49.49 zł
Inne proponowane

„Ziemia obiecana” Baracka Obamy to długo wyczekiwana autobiograficzna opowieść o prezydenturze. Szczera, otwarta, autorefleksyjna. Przedstawia przemianę młodego, poszukującego własnej tożsamości człowieka w przywódcę wolnego świata. „Ziemia obiecana” opisuje zarówno polityczne dojrzewanie 44. prezydenta USA, jak i najważniejsze chwile pierwszej kadencji Baracka Obamy, przypadającej na czasy dramatycznych zmian i poważnych zawirowań na całym świecie.

Czytając autobiografię „Ziemia obiecana” Bracka Obamy, podążamy za nim do Gabinetu Owalnego i Sali Sytuacyjnej Białego Domu. Odbywamy podróż do Moskwy, Kairu, Pekinu i wielu innych miejsc. Poznajemy tok myślenia 44. prezydenta Stanów Zjednoczonych, gdy organizuje swój gabinet, mierzy się z globalnym kryzysem finansowym i z Władimirem Putinem, dyskutuje z generałami o amerykańskiej strategii w Afganistanie, decyduje się na reformę Wall Street, reaguje na niszczycielską eksplozję platformy wiertniczej Deepwater Horizon i daje zielone światło na przeprowadzenie operacji Trójząb Neptuna, w której ginie Osama bin Laden.
Ebook „Ziemia obiecana” Baracka Obamy to niezwykle osobiste wspomnienia człowieka, który założył się z historią – zaangażowanego animatora społecznego poddanego próbie światowej polityki. W książce „Ziemia obiecana” Barack Obama otwarcie pisze o siłach, które w kraju i za granicą stały mu na drodze, a także o tym, jak jego dwie kadencje w Białym Domu wpłynęły na jego żonę Michelle i córki. Nie boi się mówić o wahaniach i rozczarowaniach, jednak nigdy nie wątpi w słuszność swojego przekonania, że w ramach wielkiego, amerykańskiego eksperymentu zawsze możliwy jest postęp. Barack Obama przypomina, że demokracja to nie dar z niebios – trzeba ją dzień po dniu wspólnie umacniać na fundamencie empatii i porozumienia.
„Ziemia obiecana” Baracka Obamy („A Promised Land”) to licząca 768 stron, poruszająca i bardzo autorefleksyjna relacja 44. prezydenta Stanów Zjednoczonych z historycznych wydarzeń. Ta najbardziej oczekiwana książka roku ukazała się jednocześnie w 24 językach 17 listopada 2020 r. (polskie wydanie ukaże się 17 marca 2021 r.). Tylko w ciągu pierwszych 24 godzin od pojawienia się na półkach księgarni, „Ziemia obiecana” Baracka Obamy sprzedała się w Ameryce Północnej i Kanadzie w nakładzie 890 tys. egzemplarzy – w tym w wersji audio, e-booków i zamówień w przedsprzedaży. Wspomnienia byłego prezydenta Baracka Obamy biją rekordy sprzedaży również w Niemczech. Angielski „The Guardian” zauważa, że Obama pobił w ten sposób rekord sprzedaży książki swojej małżonki Michelle, której autobiografia „Becoming. Moja historia” w 2018 r. (w Polsce wydana nakładem Wydawnictwa Agora) znalazła pierwszego dnia sprzedaży 725 tys. nabywców.

Ziemia obiecana - audiobook od Barack Obama możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć