ebook Cień judasza
3.65 / 5.00 (liczba ocen: 145)

Cień judasza
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.84
Audiobook - najniższa cena: 19.64
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
24.84 zł Lub 22.36 zł
27.20 zł
32.00 zł
32.00 zł Lub 28.80 zł
24.89 zł
26.66 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Niewyrównane rachunki z przeszłości. Zmowa milczenia, wrogość i plotkarskie domysły… Czy Aneta znajdzie w sobie dość siły, by stawić czoło traumatycznym wspomnieniom i rozwiązać mroczną zagadkę śmierci swojej przyjaciółki sprzed lat? Prawda. Ile warto poświęć, by ją poznać?

O POWIEŚCI „Cień Judasza”; Anna Kusiak [e-book w formatach epub i mobi]:

KIEDYŚ
Lipcowa noc, wiejski festyn. Osiemnastoletnie kuzynki Klaudia i Aneta świetnie się bawią, tańczą i flirtują. W trakcie zabawy dochodzi między nimi do kłótni. Następnego dnia okazuje się, że do domu wróciła tylko jedna – Klaudia. Ruszają poszukiwania. Po kilku dniach przypadkowi grzybiarze znajdują w lesie zwłoki dziewczyny. Zabójstwo czy nieszczęśliwy wypadek? Nieudolnie prowadzone śledztwo nie przynosi odpowiedzi. Miejscowa ludność snuje domysły.

TERAZ
Klaudia wraca do rodzinnej miejscowości, by uporządkować dom po zmarłej niedawno matce. Na każdym kroku natyka się na ślady dawnej tragedii. Choć od tamtych wydarzeń minęło już dziesięć lat, wciąż ścigają ją wrogie spojrzenia. W pierwszym odruchu chce jak najszybciej zamknąć stare sprawy i wyjechać, ale uświadamia sobie, że jeżeli nie spróbuje rozwiązać tajemnicy śmierci Anety, nigdy się od niej nie uwolni. Musi poznać prawdę, nawet najbardziej okrutną…

Cień judasza od Anna Kusiak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
To jest to, co tygrysy lubią najbardziej, czyli trauma, trauma, trauma, alkohol, autyzm. Taka mieszanka musi w końcu wybuchnąć. Zbrodnia sprzed lat, zmowa milczenia, kłamstwa, mała miejscowość, rodzinne sekrety... Pomysł całkiem dorzeczny, wykonanie jednak pozostawia sporo do życzenia. Do punktu kulminacyjnego książka jest zwyczajnie nudna, a na domiar złego nie da się strawić towarzystwa głównej bohaterki. Na tym cierpi odkrywanie zagadek i powiązań. Nad przemilczeniami i złą intencją góruje trauma i nieprzystosowanie, tworząc klimat i tło. I co z tego, że koniec jest tu najlepszy? Za dużo było wszystkiego, czym nadmiernie lepiej nie epatować. Zdecydowanie nie polecam.Ocena: 3/6
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć