ebook Nocny rejs - audiobook
2 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2)

Nocny rejs - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.25
Audiobook - najniższa cena: 29.53
wciąż za drogo?
29.53 zł 20% rabatu
-14% 33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł
34.31 zł
35.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Opinią publiczną wstrząsnęła wiadomość o zaginięciu producenta telewizyjnego, syna miliardera – właściciela medialnego imperium (stacji telewizyjnych, radiowych i gazet). Po kilku dniach jego ciało zostaje wyłowione z jeziora, a sekcja zwłok wykazuje śmierć w wyniku rozległego urazu czaszkowo-mózgowego zadanego narzędziem ostrokrawędziowym. Biegli uznają, że była to śruba napędowa motorówki, którą płynął nocą z kobietą. Sprawa zostaje zamieciona pod dywan, co w przypadku układów ojca ofiary jest kwestią paru telefonów, a przebieg zdarzeń ustalony.

Ale… jest kilka osób, które wiedzą, co tamtej nocy wydarzyło się naprawdę, między innymi, że nie był to wypadek, lecz dobrze zaplanowane morderstwo. Motyw miały przynajmniej trzy osoby – szef jednego z najgroźniejszych gangów, kochanek żony i przyrodnia siostra zmarłego – czarna owca rodziny.

W tej historii biznes przeplata się z namiętnościami, a pieniądze są cenniejsze od życia – i nikt nie ma wątpliwości, że tak właśnie jest.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Filipa Kosiora.

Nocny rejs - audiobook od Ewa Wąsikowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć