ebook Mroczna połowa
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 101193) Ilość stron (szacowana): 523

Mroczna połowa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 26.40
Audiobook - najniższa cena: 36.27
wciąż za drogo?
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
26.40 zł Lub 23.76 zł
33.00 zł
33.00 zł Lub 29.70 zł
24.90 zł
26.38 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Thad Beaumont i George Stark. Doktor Jekyll i Mr. Hyde. Autor kryminałów staje się zakładnikiem mrocznej połowy swojej duszy. Thad jest powieściopisarzem, szczęśliwym mężem i ojcem dwójki uroczych bliźniąt. Sukces, pieniądze i status autora bestsellerów przyniosły mu epatujące przemocą, wydane pod pseudonimem George Stark kryminały, w których stworzył postać brutalnego mordercy Alexisa Machine'a. Pod własnym nazwiskiem napisał nominowaną do National Book Award powieść Niespodziewany taniec, zdobywając tytuł najbardziej obiecującego pisarza Ameryki. Niespodziewany szantaż ze strony dociekliwego studenta, który grozi, że zdemaskuje go jako twórcę postaci Machine'a, zmusza go do publicznego wyznania, iż George Stark to w rzeczywistości Thad Beaumont. W obecności reporterów tygodnika People Thad urządza Starkowi symboliczny pogrzeb. Ale jego mroczna połowa nie zamierza zniknąć wydaje się, iż powstała z grobu i prześladuje wszystkich, których uważa za winnych ujawnienia tożsamości Starka. W otoczeniu pisarza mnożą się bestialskie morderstwa, zaś pozostawione na miejscach zbrodni ślady jednoznacznie wskazują na Beaumonta jako zabójcę

Mroczna połowa od Stephen King możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ludzie okłamują czasem, po prostu milcząc.
Ludzkie życie – prawdziwe życie, w przeciwieństwie do marnej fizycznej egzystencji – niekoniecznie zaczyna się w chwili narodzin.
Nie każde kłamstwo jest owocem świadomej decyzji. Jeśli człowiek przekona samego siebie, że mówi prawdę, może śpiewająco przejść test na wykrywaczu kłamstw.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Tak naprawdę to wariacja na temat Doktora Jekyll i Mr. Hyda. Ale książka broni się.

Warto zerknąć