ebook Jak dobrze być singlem - audiobook
4.09 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1865) Ilość stron (szacowana): 472

Jak dobrze być singlem - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.44
Audiobook - najniższa cena: 31.47
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
31.47 zł Lub 28.32 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
31.52 zł 20% rabatu
32.46 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Czy w głębi duszy boisz się, że na zawsze zostaniesz bez pary? Czy czujesz, że miłosny niedosyt w miarę upływu lat dokucza ci coraz bardziej? Skoro zainteresowała cię ta książka, to jesteś we właściwym punkcie. Oto poradnik zabawny, mądry i bardzo prawdziwy. Dzięki „Jak dobrze być singlem” (e-book w formatach epub i mobi) odnajdziesz radość w byciu singlem i nauczysz się tym szczerze rozkoszować.

O PORADNIKU „Jak dobrze być singlem”; Catherine Gray [e-book w formatach epub i mobi]:
Dziś ponad połowa ludzi w wieku od 25 do 45 lat to single. Odkładanie związku na późniejsze lata życia jest już normą. Wielu z nas postanawia w ogóle nie stawać na ślubnym kobiercu. Ale społeczeństwo, filmy, teksty piosenek i nasi rodzice są nieugięci: szczęśliwe zakończenie to ślub i tylko ślub, a my bez drugiej połowy nie jesteśmy kompletni*.
Sygnały ostrzegawcze: smutek z powodu osamotnienia, randki bardziej kojarzące się z ciężką pracą, spędzanie połowy życia na czekaniu, aż ktoś bliski sercu odpisze na esemesa, wrażenie, że prześladują nas epitety „stara panna” lub „zatwardziały kawaler”.
Catherine Gray przez to wszystko przeszła. Zrobiła sobie roczny urlop od mężczyzn, by odnaleźć radość z bycia singielką. Rozmawiała z neuronaukowcami i psychiatrami, ujawniła powody stojące za światową rewolucją życia w pojedynkę, zgłębiła groteskowe metody, jakimi kultura każe się wstydzić bycia singlem, zdystansowała się od panikowania, że wszystkie dobre partie są już zajęte, i obaliła mit, że w małżeństwie jesteśmy o wiele szczęśliwsi.

Odnajdźmy radość w byciu singlem i rozkoszujmy się nią. Wchodzicie w to?
* Spoiler: nieprawda, jesteśmy.

Jak dobrze być singlem - audiobook od Catherine Gray możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć