ebook Arabska córka - audiobook
3.58 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2507) Ilość stron (szacowana): 169

Arabska córka - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 17.21
Audiobook - najniższa cena: 24.32
wciąż za drogo?
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
24.32 zł Lub 21.89 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
24.82 zł 20% rabatu
25.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Kontynuacja bestsellerowej powieści „Arabska żona”. Tanya Valko ponownie wprowadza czytelnika w świat wschodniej tradycji, przyjaźni i bezkompromisowej miłości.

Główna bohaterka, pół Polka, pół Libijka, po przymusowej rozłące z matką rozpoczyna tułaczkę po odległych zakątkach świata. Najpierw udaje się z libijską rodziną do Ghany, następnie powraca z babcią do Trypolisu, by po kilku latach i ucieczce przed despotycznym ojcem wylądować w Jemenie. Tam, już jako nastolatka, znajduje szczęście, przyjaźń i miłość...
Ciągle jednak styka się z terrorem i zwolennikami ortodoksyjnego islamu. Jej mąż za wszelką cenę chce oczyścić imię swojej rodziny z piętna terroryzmu. Życie głównej bohaterki i jej rodziny jest zagrożone. Czy młoda kobieta zazna w końcu spokoju i szczęścia? Czy uda jej się odnaleźć matkę?

Arabska córka - audiobook od Tanya Valko możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć