ebook Afekt
3.62 / 5.00 (liczba ocen: 225)

Afekt
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 20.74
Audiobook - najniższa cena: 25.94
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
20.74 zł Lub 18.67 zł
21.73 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
-39% 19.14 zł
19.14 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Słynna prawniczka Joanna Chyłka nie schodzi ze sceny. W „Afekcie” (e-book w formatach epub i mobi) Remigiusz Mróz stawia bohaterkę swego kultowego cyklu w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Bo czy nawet tak twarda kobieta, jak Chyłka nie ugnie się pod ciężarem sprawy, która jest dla niej zawodowym koszmarem, presją polityka ubiegającego się o fotel prezydenta RP i mediów biorących udział w wyborczej nagonce? Jakby tego było mało, prywatne życie Joanny Chyłki także zachwieje się w posadach…

W nowej kancelarii prawnej Joannie Chyłce zostaje przydzielona sprawa będąca jej zawodowym koszmarem: ma bronić pedofila. Sytuację komplikuje fakt, że oskarżonym jest brat jednego z najważniejszych polityków w Polsce – kandydata na prezydenta, który przed wyborami przoduje w sondażach. Sprawa skupia na sobie uwagę wszystkich mediów, gdyż jej finał przesądzi nie tylko o losie oskarżonego, ale najprawdopodobniej także o wyniku wyborów.
Życie zawodowe Chyłki komplikuje się coraz bardziej, ale to nie koniec problemów. Prawdziwe zaczną się, kiedy w życiu Kordiana pojawi się pewna dziewczyna z jego przeszłości…

Rekomendacje e-booka Afekt:

Jeśli książkę czytam na raz, z krótkimi przerwami to jest to wyznacznik, że opisana historia wpasowała się w mój gust czytelniczy. Tak było i tym razem. Kolejna świetna część, która kończy się tak, że nie mogę się doczekać następnej. - Katarzyna Czarnecka-Kuc - Matka książkoholiczka

Afekt od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Życie nie musi być idealne, żeby się nim cieszyć i być szczęśliwym.
Wydawałoby się, co takiego można napisać w kolejnym tomie... Hmmm... Kolejna świetna część, która kończy się tak, że nie mogę się doczekać następnej.

Chyłka i Zordon pracują w nowej kancelarii, co nie jest szczytem ich marzeń. Często wracają w myślach do czasów, kiedy byli na 21 piętrze w Skylight. Chyłka dostaje do poprowadzenia nową sprawę, której w normalnej sytuacji by się nie podjęła. Ma bronić pedofila... jest jej bardzo trudno psychicznie, ale jak to Chyłka bierze się w garść. Sprawa nie jest prosta tym bardziej, ponieważ oskarżonym jest brat jednego z najważniejszych polityków w kraju - kandydata na Prezydenta.

Chyłkę czeka dużo zaskoczeń i trudnych momentów, a dodatkowo w życiu prywatnym też zaczynają pojawiać się czarne chmury w osobie byłej dziewczyny z przeszłości Zordona...

Za co lubię serię z Chyłką? Za to, że zawsze kończy się tak jak serial... czyli czekasz na następny odcinek. Cieszę się, że akurat tę serię zaczęłam czytać jeszcze na początku blogowania i jestem w niej na bieżąco.

Podoba mi się humor, jaki jest w tych książkach. Teksty Chyłki to dla mnie niesamowity majstersztyk typu:

- Jakiś update?

- Taki, że musisz wreszcie przestać używać głowy wyłącznie jako pojemnika na zęby.


Sprawa opisana w tym tomie jest ciekawa, a autor serwuje nam zwroty akcji. Świetny wątek z byłą dziewczynką Zordona :) Sam autor w posłowiu napisał, że ten tom to bardziej prawnicza powieść psychologiczna i taka wersja bardzo mi się podoba.

Jeśli książkę czytam na raz, z krótkimi przerwami to jest to wyznacznik, że opisana historia wpasowała się w mój gust czytelniczy. Tak było i tym razem. Był moment po któryś tomie, kiedy pomyślałam, ze to już chyba czas skończyć z tą serią. Cieszę się jednak, że wytrwałam, bo teraz mam nadzieję, na więcej i więcej.

Ocena: 5+/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć