ebook Tajemnice smoczego azylu
4.35 / 5.00 (liczba ocen: 65879) Ilość stron (szacowana): 556

Tajemnice smoczego azylu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.90
Audiobook - najniższa cena: 12.90
wciąż za drogo?
-5% 15.90 zł
20.32 zł Lub 18.29 zł
23.90 zł Lub 21.51 zł
16.73 zł
19.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Wyrusz po raz kolejny do ostatniej przystani prawdziwej magii! Czwarta podróż po świecie Baśnioboru to fantastyczna i... niebezpieczna przygoda – bo wrogowie Kendry i Setha są coraz bliżej...

Stowarzyszenie Gwiazdy Wieczornej nie ustaje w poszukiwaniu talizmanów. Kendra, pragnąca ze wszystkich sił powstrzymać Stowarzyszenie, dowiaduje się, gdzie jest klucz do skarbca, w którym ukryto jeden z nich. Aby go zdobyć, Rycerze Świtu muszą narazić się na śmiertelne niebezpieczeństwo – przekroczyć próg smoczej świątyni. Misja się nie powiedzie, jeśli nikt nie zdobędzie się na kradzież świętego przedmiotu, zazdrośnie strzeżonego przez centaury. Chwileczkę, ale czy ktoś widział Setha?

„Pozbawieni telewizora i internetu Kendra i Seth odkrywają świat wyobraźni, fantazji, przyjaźni i lojalności. (...) Fantastyczna podróż do rezerwatu magii, gdzie przetrwały nie tylko wróżki czy trolle, ale również pewne wartości, które poza granicami Baśnioboru przestały funkcjonować”.

www.pasjaksiazek.pl

Tajemnice smoczego azylu od Brandon Mull możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Życie i tak jest dość krótkie, nawet jeśli nie wybieramy się na pewną śmierć.
Każdy z nas ma inne dary i zdolności. To jak je wykorzystujemy, determinuje, kim jesteśmy.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć