ebook Niebezpieczne zabawy - audiobook
3.75 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4)

Niebezpieczne zabawy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.99
Audiobook - polecana oferta: 27.20
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
27.20 zł Lub 24.48 zł
28.90 zł
26.20 zł
32.00 zł
Inne proponowane

Iga, jeszcze jako licealistka, traci matkę, która zostaje brutalnie zamordowana. To właśnie Iga ją znajduje, a fakt ten kładzie się cieniem na całym jej życiu. Już jako dorosła, poczatkująca malarka, będzie się zmagała z demonami przeszłości, próbując pokonać twórczą niemoc i jednocześnie poznać okoliczności zabójstwa matki. Towarzyszyć jej w tym będzie ekscentryczna, małomówna ciotka, nosząca w sobie tajemnicę tragicznej śmierci własnego męża, który zginął w górach w niewyjaśnionych okolicznościach.

Co ma z tym wspólnego morderstwo na Cabo Verde i jaką rolę w życiu Igi odegrał poznany mężczyzna, który przez całe życie starał się realizować swoje seksualne fantazje? Wszystko to doprowadzi Igę do punktu, gdzie odkryje coś, co wstrząśnie nią jeszcze bardziej niż śmierć matki ...

Niebezpieczne zabawy - audiobook od Karina Obara możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć