ebook Ludzie drogi: Nieplanowane rozmowy podczas samotnej wędrówki z północy na południe Afryki
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Ludzie drogi: Nieplanowane rozmowy podczas samotnej wędrówki z północy na południe Afryki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - najniższa cena: 27.90
Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
27.90 zł
39.00 zł
Inne proponowane

"Ludzie Drogi" to reportaż o Afryce, w którym autor rusza w samotną podróż z północy na południe Czarnego Lądu. Podróżuje na hulajnodze i autostopem, by być blisko lokalnych. Podczas swojej wędrówki szuka ludzi, którzy opowiedzą mu o Afryce przez pryzmat życiowych doświadczeń.

Na swojej drodze spotyka, m.in. Tonego, który jest niewidomy i zdradza mu sekret jak podróżuje. Wpada na Zizo, który mieszka i prowadzi biznes w Mieście Śmieciarzy – chłopak dzieli się sekretem przedsiębiorczości. W Kenii dostaje namiar na Niemkę, która wyszła za Masaja i mieszkają razem w małej wiosce w tanzańskim buszu – Stephanie zdradza mu sekret szczęścia. A pod koniec podróży w RPA poznaje Laure i Peetera, którzy dzielą się przepisem na długi związek i piękną miłość.

Ludzie drogi: Nieplanowane rozmowy podczas samotnej wędrówki z północy na południe Afryki od Tomasz Jakimiuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć