ebook Modlitwa. W blasku Boga - audiobook
4.84 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3)

Modlitwa. W blasku Boga - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo RTCK
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 29.67
Audiobook - najniższa cena: 22.83
wciąż za drogo?
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
22.83 zł
29.00 zł
Inne proponowane

„Modlitwa, która naprawdę jest modlitwą, a nie tylko wypowiadaniem słów, ma moc przemiany życia. Człowiek, który prawdziwie się modli, doświadcza relacji z Bogiem, a jego twarz promienieje Jego blaskiem.
Nie tylko my potrzebujemy modlitwy, aby się zmieniać, naszej modlitwy potrzebują także ludzie obok nas.
Miej świadomość, że dla wielu ludzi, z którymi spotykasz się na co dzień, jesteś czasem jedyną Ewangelią, którą mają szansę zobaczyć – bo po Biblię nie sięgną. Jesteśmy więc widzialną wizytówką niewidzialnego Boga” – fragment książki

– Czy chcesz nauczyć się modlitwy? – Czy jesteś w stanie zawalczyć, aby przejść z prostej modlitwy ciała do głębokiej modlitwy ducha? – Czy chciałbyś dać Bogu taki dostęp do siebie, aby inni mogli zobaczyć w Tobie Jego odbite oblicze?

• prosto i ciekawie o codziennej modlitwie osobistej • nauka prawdziwej, szczerej i głębokiej relacji z Panem • sposoby na rozproszenia, zniechęcenie i trudności w modlitwie • mnóstwo potwierdzonych świadectw skuteczności modlitwy

Po lekturze tej książki nikt nie będzie mógł uczciwie powiedzieć: Nie wiem jak się modlić.
(Książka jest poszerzoną wersją audiokonferencji pod tym samym tytułem).

Modlitwa. W blasku Boga - audiobook od Marcin Zieliński możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć