ebook Gamedec: Czas silnych istot
3.89 / 5.00 (liczba ocen: 190) Ilość stron (szacowana): 329

Gamedec: Czas silnych istot
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - polecana oferta: 29.56
Audiobook - najniższa cena: 14.92
wciąż za drogo?
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.56 zł Lub 26.60 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
29.16 zł
29.94 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

CZWARTA (przedostatnia) część cyberpunkowej serii „GAMEDEC” M. S. Przybyłka. Mija sto cykli od powstania Way Empire. Imperator Ludzkości, Gorgon Nemezjus Ezra, chce uczcić to wydarzenie, odbijając z rąk Erthirów Ziemię. Nie zapomina przy tym, że wypaczeni Unithirowie, którzy po Wielkiej Przegranej uciekli w kosmos, powrócą, by skonfrontować się z Imperium…

Torkil Aymore, Pionier, Podróżnik i gamedec, a przede wszystkim Ran, żołnierz elitarnej Pierwszej Centurii Pierwszego Maodionu, usiłuje pogodzić bycie żołnierzem i głową rodzinnego klanu. Nie wie, że małżeńskie kłótnie z Pauline to ostatnia rzecz, jaką powinien się martwić. Wkrótce będzie musiał zmierzyć się z przeznaczeniem.
We wszystkich pięciu wcieleniach.

„Taki już jest człowiek – wierzy w cuda, mimo że nic ich istnienia nie potwierdza, przeciwnie – wszystko im przeczy. Miłością obdarza nawet kata, który wznosi topór. Bo człowiek przed śmiercią musi kogoś kochać” – fragment powieści

Gamedec: Czas silnych istot od Marcin Przybyłek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Najcięższą zbrodnią człowieka jest obojętność wobec miłości. Miłość jest skarbem, który należy tulić i hołubić. Jeśli wydaje ci się, że zasługujesz na nią i przechodzisz obok obojętnie, jesteś głupcem.
Bo raj jest w każdej chwili naszego życia, ale dostrzegamy go, dopiero gdy kończy nam się czas.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć