ebook Nasze piękne chwile
4.01 / 5.00 (liczba ocen: 182)

Nasze piękne chwile
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 17.55
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
-31% 17.55 zł Lub 15.80 zł
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
22.65 zł
31.90 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
-31% 17.55 zł
17.86 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Czy można spalić za sobą wszystkie mosty bez oglądania się za siebie? Czy da się rzucić wszystko i zacząć od nowa w miejscu, które wcale nie jest nowe? Natalia Sońska w swojej kolejnej powieści z wielką wrażliwością opowiada o życiowych decyzjach i popełnianych błędach, o prawdziwych uczuciach i emocjach, które dotyczą każdej i każdego z nas.

Fabuła:

To nie była łatwa decyzja, lecz gdy Michał uświadomił sobie, że nie jest szczęśliwy, postanowił wreszcie coś zmienić. Niestety, bardzo szybko przekonał się, że przeszłość nie pozwoli o sobie zapomnieć. A zwłaszcza dawne relacje i uczucia, które – jak sądził – już dawno pogrzebał. Mężczyzna nie chce rozdrapywać starych ran ani ponownie składać złamanego serca. Najlepszym lekiem mógłby okazać się nowy związek. Czy znajomość z młodą, bystrą i sporo młodszą od niego studentką okaże się jedynie przelotnym romansem, czy przerodzi w coś więcej?
Podobnie jak Michał, dziewczyna nie od razu odkrywa wszystkie swoje karty. Kto pierwszy zdobędzie się na szczerość?

O e-booku Nasze piękne chwile blogerzy napisali: 

Przeczytałam Nasze piękne chwile na raz, wzruszając się niejednokrotnie. Wiedziałam, czego się spodziewać i to dokładnie dostałam. Historie, jakie opisuje pani Natalia, zawsze mają w sobie pewną magię, niosą radość i nadzieję na lepsze dni. - Katarzyna Czarnecka-Kuc - Matka książkoholiczka

Nasze piękne chwile od Natalia Sońska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jeśli potrzebuję relaksu to wiem, że książki Natalii Sońskiej są idealne na taką okazję.

Jest to kontynuacja losów bohaterów z Wszystkie nasze dni, opowiedziana z perspektywy byłego chłopaka Niny - Michała. Jego związek z Magdą jest wypalony, kobieta cały czas poświęca głównie pracy, nie mając czasu nawet na zrobienie zakupów czy wspólny weekend. Michał wyjeżdża na wieczór kawalerski do Warszawy, gdzie po pewnym wydarzeniu, podejmie decyzję o wielkich zmianach w swoim życiu. A będą to ogromne zmiany, na które trzeba mieć odwagę.

Mężczyzna wciąż ma nadzieję, że jeszcze los będzie dla niego łaskawy i pozna kogoś kto sklei jego złamane serce. Czy ktoś stanie jeszcze na jego drodze? Czy warto dać komuś szasnę zbliżenia się do siebie?

Czasami są sytuacje w życiu, kiedy mimo miłości, musimy pozwolić komuś odejść. Nawet jeśli to ogromnie boli. Takie właśnie rozterki ma Michał... kto czytał I tom, ten wie o co chodzi.

Podobało mi się to, że historia Michała pokazuje nam, że czasami warto spalić wszystkie mosty i zacząć życie od nowa. W końcu mamy je tylko jedno.

Sytuacja opisana z perspektywy mężczyzny to na pewno ciekawy zabieg literacki. Autorka napisała przepiękne subtelne sceny erotyczne, pokazała, że męski gatunek też ma serce i duszę...

Przeczytałam książkę na raz, wzruszając się niejednokrotnie. Wiedziałam, czego się spodziewać i to dokładnie dostałam. Historie, jakie opisuje pani Natalia, zawsze mają w sobie pewną magię, niosą radość i nadzieję na lepsze dni.

Podsumowując to przyjemna książka o miłości, o dawaniu szans, szukaniu swojego miejsca w życiu.

Ocena: 4+/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć