ebook Bilans O'Briana
2.88 / 5.00 (liczba ocen: 8) Ilość stron (szacowana): 270

Bilans O'Briana
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - polecana oferta: 14.99
Audiobook - najniższa cena: 18.23
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
-50% 14.99 zł
21.59 zł Lub 19.43 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
-16% 14.98 zł
-50% 14.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Namiętność, niebezpieczeństwo, niewierność…

Niedaleka przyszłość i grupa ambitnych, pełnych emocji młodych ludzi, gotowych, by zmienić świat. I siebie.

Bilans O’Briana to wielowątkowa powieść o różnych aspektach pożądania, miłości, władzy i zdrady. O delikatnych kobietach, które potrafią okazać siłę i silnych mężczyznach, którym zdarzają się chwile słabości. O tym, że nic nie jest takie, jakie się pierwotnie wydawało, a nawet najbardziej przemyślany plan może zawieść.

Wow, wow, wow! Takie połączenie gatunków, jakie zaserwowała Lisińska, wydawało mi się ryzykowne, ale z każdą przeczytaną stroną uświadamiałam sobie, że autorka wie, co robi. Zmysłowe sceny i wciągająca akcja wróżą sukces książce. Ja jestem bardzo na tak i zachęcam Was do podróży na Terrę. - Małgorzata Falkowska, autorka

„Terranie: Bilans O’Briana” to brawurowa opowieść o ponadprzeciętnej inteligencji, wyjątkowych namiętnościach i kosztach realizacji marzeń wykraczających poza granice ludzkiego poznania. Małgorzata Lisińska misternie tka intrygi splatające losy pozornie zupełnie obcych sobie bohaterów, a fabuła trzyma aż do ostatniej strony. Polecam! - Maria Zdybska, autorka serii „Krucze Serce”

Seksowna, zmysłowa i niepowtarzalna. Dokładnie tych słów potrzeba, aby opisać najnowszą książkę Gosi Lisińskiej.- Mira Gross, autorka „Tylko seks”

Powiew świeżości na polskim rynku książki. Lisińska wie, jak budować napięcie oraz kiedy pozwolić bohaterom na jego rozładowanie. Namiętność i niebezpieczeństwo, idealne połączenie w literaturze kobiecej. Polecamy! - Kobieca Strona Literatury

Rekomendacje e-booka:

Gosia Lisińska przenosi nas do całkiem innego świata, w którym rządzi namiętność, ekscytacja, wspólne miejsce i cel. Wielowątkowy bilans, świetnie wykreowani bohaterowie i emocje towarzyszące nam podczas czytania… Gorąco polecam. - Marta Janiak, @zaczytana_martuska

Gosia Lisińska zachwyciła mnie swoją powieścią. Czytanie tej książki było niesamowitą przyjemnością. Polecam!
Agnieszka Nikczyńska-Wojciechowska, Książki takie jak my

O e-booku Bilans O'Briana blogerzy napisali:

Zostałam bardzo mile zaskoczona wciągającą historią pełną emocji, która nie dawała się odłożyć do przeczytania „na później”. - Czytam w pociągu - Magdalena Jarząbek

Bilans O'Briana od Małgorzata Lisińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Czasami mam wrażenie, że Małgorzata Lisińska ma swego rodzaju rozdwojenie jaźni. Pisze nie tylko powieści, w których fantastyka gra główną rolę, ale świetnie sprawdza się również w literaturze obyczajowej z mocną domieszką romansu. Osobiście znałam autorkę do tej pory właśnie z tej drugiej strony. Czy fantastyka w jej wykonaniu przypadła mi do gustu?

Bilans O’Briana to pierwszy tom cyklu Terranie. Książka podzielona jest na cztery części, z której każda przybliża nas coraz bardziej do przełomowego dnia w życiu bohaterów.

Główny bohater – Henry – marzy o zaludnieniu nowo odkrytej planety – Terry, mając jednocześnie nad nią władzę zupełną. Kieruje się życiową odwagą, ale niestety, w pojedynkę niewiele może zdziałać z czego na szczęście doskonale zdaje sobie sprawę. Poszukuje więc grupę śmiałków, którzy wyruszą razem z nim na podbój nowego.

W rezultacie znajduje sześcioro naukowców, którzy są tak samo ambitni, jak on i marzą o zrobieniu w swoim życiu czegoś dla potomności i z pewnością – dla sławy i chwały. Jednak taka wyprawa wymaga nie tylko ogromnej wiedzy i odwagi, ale mnóstwa badań, eksperymentów i… siły, którą tylko pozornie mają w sobie mężczyźni.

Jakie przeciwności losu staną na drodze cechującej się niewyobrażalną odwagą drużyny? Czy polecą na Terrę w niezmienionym składzie? Czy lot w ogóle dojdzie do skutku?

Jestem bardzo miło zaskoczona pomysłem, na jaki wpadła i zrealizowała autorka. Tym bardziej, że powieść nie jest stricte cała z gatunku fantastyki, raczej ma po prostu taki wątek. Biorąc pod uwagę całość mamy powieść obyczajową, która została powiększona o wątek, który w przyszłości ma duże szanse na realizację. Bo kto wie, co wydarzy się za X lat?

Bałam się, że przy takiej ilości głównych bohaterów ich losy będą dla mnie niezrozumiałe, lub autorka pogubi się we wszystkim i może nie skupi na wszystkich jednakowo. Nic bardziej mylnego! Losy każdego opisane są z należytą starannością, a emocje, jakie nam towarzyszą przy lekturze są wiarygodne i szczere. Bardzo szybko wsiąkłam w ten świat i kibicowałam drużynie, mimo, że nie wszystkich lubiłam. W rzeczywistości byli to zwykli ludzie mający swoje przekonania, zalety i wady. Owszem, cechowali się ogromną inteligencją, ale nie różnili się niczym od nas. Mieli swoje rodziny, pasje, przeszłość i marzenia.

Reasumując – zostałam bardzo mile zaskoczona wciągającą historią pełną emocji, która nie dawała się odłożyć do przeczytania „na później”.

Ocena: 4+/6
©Czytam w pociągu
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć