ebook Później - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Później - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 35.61
Audiobook - najniższa cena: 35.61
wciąż za drogo?
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
42.90 zł
42.90 zł Lub 38.61 zł
35.61 zł
37.35 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

„Później” (audiobook w formacie mp3) Stephena Kinga to horror w najlepszym wydaniu – przerażający i poruszający. To historia o straconej niewinności i konieczności wyborów między dobrem a złem. Uważny czytelnik znajdzie w niej echa jednej z najsławniejszych powieści Stephena Kinga – „TO” – i odpowiedź na pytanie, co trzeba zrobić, aby stawić czoło złu we wszystkich jego postaciach. „Masz ochotę na dreszcz emocji, ale nie masz czasu na czytanie 1000-stronicowej powieści? To idealna lektura przed snem. Tylko nie myśl, że później zaśniesz…” – Kirkus Reviews

Tylko umarli nie mają sekretów…

O POWIEŚCI „Później” Stephena Kinga [audiobook w formacie mp3]:
Jamie od najmłodszych lat widuje zmarłych. I nie przypomina to tego, co znamy ze słynnego filmu z Bruce’em Willisem. Jamie może zobaczyć to, czego nikt inny nie widzi, i poznać sekrety, których nikt inny nie zna. Ale cena, jaką musi płacić za swoje nadnaturalne zdolności, jest bardzo wysoka. O czym doskonale wie matka Jamiego, która namawiała go, aby nikomu nie mówił, co potrafi. Taki dar nie może długo jednak pozostać niezauważony. I Jamie wkrótce będzie musiał pomagać nowojorskiej policji w śledztwie w sprawie, w której pewien morderca groził uderzeniem zza grobu.
Czasami dorastać znaczy stanąć twarzą w twarz z prześladującymi cię demonami.

Później - audiobook od Stephen King możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć