ebook Mroczniejszy odcień magii - audiobook
4.09 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 164) Ilość stron (szacowana): 408

Mroczniejszy odcień magii - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.67
Audiobook - najniższa cena: 27.37
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
27.37 zł Lub 24.63 zł
33.16 zł Lub 29.84 zł
27.57 zł 20% rabatu
28.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Jedna z najlepszych powieści fantastycznych 2015 roku wg Barnes & Noble w wersji audiobookowej. Magiczna wizja równoległych Londynów w intrygującej powieści fantasy – finalistce plebiscytu na „najlepszą fantastykę roku 2015” największego portalu czytelniczego Goodreads.

O POWIEŚCI „Mroczniejszy odcień magii”; V.E. Schwab [audiobook w formacie mp3]:
Witajcie w Szarym Londynie – brudnym i nudnym, pozbawionym magii, rządzonym przez szalonego króla Jerzego III. Istnieje też Czerwony Londyn, w którym w równej mierze szanuje się życie i magię, oraz Biały, miasto wycieńczone wojnami o magię. A niegdyś, dawno temu, istniał jeszcze Czarny Londyn... Teraz jednak nikt o nim nawet nie wspomina.
Oficjalnie, Kell jest podróżnikiem z Czerwonego Londynu – jednym z ostatnich magów, którzy potrafią przemieszczać się pomiędzy światami – i działa jako posłaniec między Londynami i ambasador Czerwonego królestwa rodziny Mareshów. Nieoficjalnie, uprawia przemyt – bardzo niebezpieczne hobby, o czym przekonuje się na własnej skórze, kiedy wpada w pułapkę wraz z zakazanym przedmiotem z Czarnego Londynu. Ucieka więc do Szarego, gdzie z kolei naraża się Lili Bard, złodziejce o wielkich aspiracjach. To właśnie z nią Kell wyrusza w podróż do alternatywnej krainy. Stawką tej wędrówki jest uratowanie wszystkich światów…

Mroczniejszy odcień magii - audiobook od V. E. Schwab możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć